Kara Sevda 36. Bölüm Kıyafetleri

kara sevda 36. bölüm kıyafet sponsorları

Kara Sevda yeni sezon kıyafetleri markaları. Kara Sevda 36. bölüm kıyafet sponsorları fiyatlarıyla sizlerle. Kemal, Nihan ve Asu kombinleri nereden, mağaza ve satın ak.

Kara Sevda dizisi yeni sezonu ile 21 Eylül akşamı aynı saatinde Star TV ekranlarında sevenleriyle buluşurken, Kara Sevda kıyafetleri marka ve fiyatları da sayfamızda açıklanıyor. Kara Sevda 36. bölümde giyilen Nihan elbise, bluz ve gömlek kombinleri nereden, mağazası ve satın al detayları sizler için galerimizde yerini alıyor.

 

Kara Sevda 36. bölüm kıyafet sponsorları

 

Kara Sevda otuz altıncı bölümü kıyafetleri dikkat çekmeye devam ediyor. Heyecanlı bölümleri ile yeniden ekranlara dönen Kara Sevda dizi kıyafetleri ile dikkat çeken Nihan (Neslihan Atagül) ve Asu (Melisa Aslı Pamuk) başta olmak üzere, Kemal (Burak Özçivit) ve Emir (Kaan Urgancıoğlu) kombinleri mağazalarıyla birlikte sayfamızda yayınlanacaktır.

 

Nihan siyah gömlek

 

Nihan’ın giyimleri her bölümde oldukça beğeni topluyor ve markalarını merak ettiriyor. Dizi kıyafetleri ekibi olarak sizlere Nihan kıyafetlerinin mağazasını ve fiyatlarını, marka bilgileriyle birlikte aktarmaya devam ediyoruz. Nihan’ın yeni sezonun il bölümünde giymiş olduğu uzun kollu siyah gömleği de bunlardan biridir.

 

Ası kolsuz kruvaze kesimli haki yeşil bluzu

kara sevda 36 bölüm asu bluz ve pantolon

Asu Haki Bluz Siyah Pantolon Markası

Melisa Aslı Pamuk Kara Sevda dizisinde şık giyimleri ile hangi markadan ne kadara giyindiğini merak ettirirken, Asu kıyafetleri markalarını da sizlerle buluşturmadan geçmiyoruz. Asu’nun 36’ıncı bölümde giymiş olduğu haki yeşil bluzu dikkatleri çekti. Sezonun moda rengi olan haki yeşili Asu bluzunda tercih ederek şıklığa imza attı. Asu kruvaze kesimli kolsuz haki bluzunu, siyah pantolonu ile kombin etti.

 

Kemal mavi kot gömlek

 

Kara Sevda Kemal kıyafetleri arasında en çok gömlekleri merak ediliyor. Kemal’in yeni sezonda giymiş olduğu mavi gömlek, hapisten çıktığı sahnelerde dikkat çekiyor. Kemal denim gömlek markası ve fiyatı için bizden ayrılmayın.

 

Nihan ekru drapeli elbise

kara sevda 36 bölüm nihan ekru elbise

Nihan Ekru V Yaka Drapeli Elbise Markası: “Koton”

Kara Sevda Nihan elbiseleri göz kamaştırmaya devam ediyor. Nihan’ın drapeli, kolları fırfır detaylı mini ekru renkli elbisesi oldukça şık. Ayakkabıları ile de çok hoş bir kombin olmuş. Nihan ekru elbisesi V yakadır. Nihan’ın giydiği ekru elbise ne marka ve fiyatı ne kadar sizlerle paylaşılacaktır.

 

Nihan siyah bluz, etek ve omuz çantası

 

Nihan’ın v yakalı siyah bluzu, bol kesimli siyah eteği ile çok şık duruyor. Nihan’ın tasma kolyesi de ayrı bir güzellik taşıyor. Siyah postacı çantası da marka bilgisini merak ettiren aksesuar modelleri arasında yer alıyor.

 

Kara Sevda 36. Bölüm 21 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok