Kara Sevda 34. Bölüm Kıyafetleri

Kara Sevda 34. bölüm dizi sponsorları

Kara sevda 34. bölümde giyilen Nihan kıyafetleri markası, yeni bölüm 8 haziran dizi sponsorları açıklanıyor. Kara Sevda kıyafetleri Nihan kombinleri mağaza ve satın al.

Kara Sevda 34. bölüm kıyafetleri markaları ve fiyatları hakkında merak edilenleri, dizi kıyafetleri ekibi olarak sayfamızda güncel haliyle paylaşmaya devam ediyoruz. Kara Sevda Nihan şık kombinleri ile 8 Haziran yeni bölümde de dikkat çekiyor.

Kara Sevda 34. Bölüm Özeti

 

Nihan’ın Emir’e dönmeye karar vermesi, Kemal ile arasında geri dönüşü olmayan uçurumlar açar. Kemal ise bu durumda hayatını Asu ile birleştirme kararı alır. Asu ve Kemal’in nişan haberi Nihan’a çok ağır gelir. Kemal ile Nihan karşı karşıya geldikleri zaman ikilinin kalplerini birbiri için atsa da, iki yabancı gibi davranırlar.

 

Emir, büyük oyununu Asu ile Kemal’in nişan gecesinde noktalamaya karar verir. Asu hayatının en mutlu gününde, Emir’in soluğunu ensesinde hisseder. Asu hayatıyla ilgili büyük bir savaş verirken, Kemal her şeyden habersizdir.

 

Kara Sevda 34. bölüm kıyafetleri markaları

 

Nihan siyah bluz

Kara Sevda 34. bölüm nihan bluz modeli

Nihan siyah askılı bluz markası: “adL”

Kara sevda 34. bölümde Nihan, Kemal ile Asu’nun nişan gecesinde siyahlar içindedir. Nihan’ın nişana giderken giydiği siyah askılı bluz ve siyah pantolon kombini çok beğenildi. Nihan’ın giydiği siyah bluz markası ve fiyatına dair merak edilenleri sayfamızda paylaşıyoruz.

 

Nihan siyah pantolon

 

Nihan siyah spagetti askılı bluzunu siyah pantolon ile kombin ediyor. Siyah bol paçalı pantolonu ile çok şık görünen Nihan, kombin markasını da merak ettiriyor.

 

Asu nişan elbisesi

Kara Sevda 34. bölüm asu nişan kıyafeti modeli

Asu nişan elbisesi markası “Dilek Hanif for Koton”

Asu (Melisa Aslı Pamuk) hayatının en mutlu gününü yaşıyor. Ancak bir taraftan da Emir’in bu mutluluğunu gölgelemesi an meselesi. Asu nişan töreninde çok şık bir elbise ile karşımıza çıkıyor. Asu’nun nişan elbisesi markası, fiyatı, mağaza ve satın al bilgileri galerimizde açıklanıyor.

 

Asu desenli kimono

 

Asu’nun yeni bölüm kıyafetleri arasında dikkat çeken kimonosu çok beğeniliyor. Asu çiçekli kimono modelinin hangi mağazadan olduğunu merak ettiriyor. Asu kimono markası fiyatı ile birlikte dizi kıyafetleri sayfamızda açıklanıyor.

 

Nihan volanlı kısa kol mavi bluz

 

Nihan 8 haziran yeni bölümde mavi renkli kısa kollu bluzu ile dikkat çekiyor. Nihan’ın giydiği kolları volanlı mavi bluz markası ve fiyatı nedir, satın almak isteyenler için bu soruların yanıtlarına sayfamızda yer veriyoruz.

 

Kara Sevda 34. Bölüm 8 Haziran Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

  1. nesli dedi ki:

    asunun 34.bölümdeki pudra kimonosu ne marka acaba?

  2. Eda dedi ki:

    Emir in sezon finalinde en son vurulduğu gömleğin markası ve fiyatı nedir acaba? Şimdiden teşekkür ederim.