Kara Sevda 31. Bölüm Kıyafetleri

Kara Sevda 31. bölümde Nihan siyah elbisesi ve siyah beyaz çizgili ceketi kombini ile göz kamaştırıyor. Nihan kıyafetleri dizi sponsorları açıklanıyor. Zeynep bej ceket ve pantolon markası da açıklanıyor.

Çarşamba akşamlarının sevilen Star TV dizisi Kara Sevda 31. Bölümünde dikkat çeken kıyafetleri ile dizi modası camiasında yine gündeme oturuyor. Neslihan Atagül Kara Sevda dizi kıyafetleri ile 17 mayıs 31. Bölümde de şıklığından söz ettiriyor. Kara Sevda 31. Bölüm kıyafetleri marka ve fiyat detayları için sayfamızdan ayrılmayın.

 

Kara Sevda 31. Bölüm dizi sponsorlarına hem galerimizde yer alan görsellerin açıklama bölümlerinde hem de yukarıda yer alan Kara Sevda sayfamızdaki kıyafetler bölümünde göz atabilirsiniz. Nihan, Zeynep, Kemal ve Emir kıyafetleri hangi markadan detaylar sizlerle.

 

Nihan siyah mini elbise

 

Nihan’ın yeni bölümde giydiği siyah elbisesi ve siyah beyaz çizgili ceket kombini dikkat çekiyor. Nihan kıyafetleri ile şık kombinler yaparak dikkat çekiyor. Bu hafta da Nihan siyah mini elbisesini sevdiriyor, markasını merak ettiriyor. Nihan’ın 31. Bölümde giydiği siyah elbise marka detayları sizlerle paylaşılıyor.

 

Nihan siyah beyaz çizgili ceket

 

Siyah mini elbisesi ile şık bir bütünlük oluşturan çizgili ceket, Nihan’a da çok yakışan bir parça olmuş. Nihan çizgili siyah beyaz ceketi markasını siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşıyor olacağız. Ayrıca nihan bu kombini şık bir kolye ile tamamlıyor. Kolye ne marka meraklısı için açıklanacaktır.

 

Zeynep beyaz desenli kimono

 

Zeynep’in Kara Sevda dizisinde giydiği kıyafet modelleri de beğeni kazanıyor. Zeynep, Ozan ile evlendikten sonra şıklığı ile göz kamaştırmaya başladı. Giydiği kıyafetler ve aksesuar ile takı modelleri markalarını merak ettirdi. Bu hafta ise 31’inci bölümde Zeynep beyaz kimono modeli ile göz kamaştırıyor.

 

Zeynep bej ceket

 

Zeynep’in şıklığı ile göz kamaştırdığı Kara sevda yeni bölümde, bej rengi ceketi de dikkat çekiyor. Zeynep bej ceket modeli, pudra pantolon ve bluzu ile hoş bir kombin oluşturuyor. Zeynep’in giydiği ceketli kombini marka detayları için galerimize göz atın.

 

Zeynep pudra pantolon ve bluz

 

Zeynep kıyafetleri arasında yeni bölümde bej ceketi ile kombinini tamamladığı pudra rengi pantolonu ve bluzu da, günlük şıklığını yansıtıyor. Zeynep pantolonu hangi marka, bluzunun dizi sponsoru nedir ve fiyatları ile ilgili tüm merak edilenlerle sizlerle.

 

Kara Sevda 31. Bölüm 18 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok