Kara Sevda 3. Bölüm Kıyafetleri

Kara Sevda 3. bölüm Nihan uzun pembe elbise, kot ceket markası 28 Ekim Yasemin siyah bluz ve deri etek ne marka Kemal ve Emir takım dizi sponsorları ayakkabı ve çanta modelleri markası sayfamızda sizlerle paylaşılıyor.

Bu hafta 3’üncü bölümü ile Star TV ekranlarına yayınlanacak olan Kara Sevda dizisi dizi kıyafetleri ile dikkat çekmeyi çok iyi başardı. Dizinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül giyimleri ile beğeni topluyorken, Burak Özçivit’de karizma haliyle genç kızların aklını başından alıyor.

 

Kara Sevda 3. bölüm dizi sponsorları için galerimize göz atmalısınız. Kara Sevda dizisi kıyafetleri arasında Nihan’ın elbiseleri, Kemal’in takımları, Emir’in gömlek kombinleri beğeni kazanıyor. Yasemin ve Vildan’da dizi kıyafetleri ile dikkat çekiyor. Kara Sevda yeni bölümde giyilen kıyafetleri yakından inceleyelim.

 

Neslihan atagül (Nihan) pembe elbise markası: "Adl"

Neslihan atagül (Nihan) pembe elbise markası: “Adl”

Nihan’ın yeni bölümde giymiş olduğu kot ceket yeni sezonda dikkat çeken kot ceketler arasında yer alıyor. Nihan’ın beyaz elbisesi ile kombin ettiği kot ceketin markası Mavi’dir. Mavi yeni sezon ürünleri arasında bu kot monta ulaşabilir, satın alabilir ve sonbahar-kış sezonunda şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

 

Nihan’ın davette giymiş olduğu toz pembe elbise de çok hoş. Nihan pembe uzun sade görünümlü sırtı dekolteli elbisesi Adl markasına ait bir üründür. Nihan Adl elbisesi içinde göz kamaştırıyor. Nihan’ın giydiği pembe uzun elbise modeli birçok bayana yakışacak bir modeldir. Nihan elbisesini yakından incelemek için galerimizi gezmelisiniz.

 

Nihan’ın annesi Vildan’ın giydiği etek ve bluz kombini de şok şık. Vildan desenli eteğinin markasını sizlerle sayfamızda paylaştık. Vildan desenli eteği H&M markasının şık ürünlerinden biridir. Vildan elbisesi ile de bu hafta göz kamaştırıyor. Neşe Baykent’in hayat verdiği karakter Vildan kıyafetleri, giyimleri, takıları, ayakkabı ve çantaları dizi sponsorlarına sayfamızda göz atabilirsiniz.

 

Kara Sevda 3. bölüm kıyafetleri arasında dikkat çeken ürünlerin markalarını öğrenmek için galerimizi gezebilirsiniz. Kara Sevda giyimleri markaları ve dizi sponsorları her hafta sizlerle buluşmaya devam ediyor. Yasemin siyah bluzu ve deri eteği kombini de 28 ekim akşamı yeni bölümde dikkat çeken dizi kıyafetlerinden biri olurken, Yasemin’in mavi tek omuz detaylı elbisesi de göz kamaştırıyor.

 

Emir siyah gömlek, ceket kombinleri, Kemal gömlekleri markasını, son bölümde giyilen kıyafetlerin dizi sponsorları ile birlikte takıların, ayakkabıların ve çantaların hangi markadan olduğunu olduğunu öğrenmek için doğru adrestesiniz. Dilerseniz sayfamızda yer alan dizinin kıyafetlerine yakından göz atalım. Kara Sevda Kıyafetleri sayfamızda tüm marka ve sponsorlara ulaşabilirsiniz.

 

Kara Sevda 3. Bölüm 28 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok