Kara Sevda 27. Bölüm Kıyafetleri

Kara Sevda 20. bölüm kıyafetleri markası yeni bölüm dizi sponsorları ve 20 Nisan giyimleri Nihan ekru ceket beyaz pantolon mavi kazak markaları açıklanıyor.

Kara Sevda 20 Nisan 27. bölüm kıyafetleri sayfamıza eklenmiş, kıyafetlerin ve takıların sponsorları galerimizde ve Kara Sevda kıyafetleri sayfamızda paylaşılmıştır. Kara Sevda 27. Bölüm Nihan (Neslihan Atagül) kıyafetleri ne marka, Kemal ve Emir gömlek markası detayları ile birlikte Zeynep kıyafetleri ve takı sponsorları da sizlerle sayfamızda buluşmaya devam ediyor.

 

Nihan ekru ceket

 

Nihan’ın yeni bölüm kombinleri beğenileri kazanıyor, şık giyimleri ile moda dünyasında trend olmaya devam ediyor. Nihan ekru deri ceketini beğenenler için markası detaylarına sayfamızda yer veriyoruz.

 

Nihan beyaz pantolon ve spor ayakkabı

 

Nihan’ın buz mavisi triko ve ekru ceketi ile kombin ettiği beyaz pantolon ve beyaz spor modeli de şıklığı ile dikkatleri üstünde topluyor. Nihan beyaz pantolon markası hakkında detayları sizlerle paylaşıyor, Nike marka beyaz spor ayakkabılarını da çok beğendiğimizi söylemeden geçmek istemiyoruz.

 

Nihan buz mavisi triko

 

Nihan’ın 20 Nisan günü giydiği şıklığı ile beğeni kazanan buz mavisi trikosu markasını mutlaka merak edenlerin sayısı oldukça fazla çıkacaktır. Nihan mavi kazak ne marka öğrenmek için galerimizi ziyaret edebilirsiniz. Nihan mavi trikosu şıklığı ile göz dolduruyor.

 

Kemal siyah trençkot

 

Kemal giyimlerini de beğenenlerin sayısı oldukça yüksek. Burak Özçivit’in canlandırdığı karakter Kemal kıyafetleri arasında bu hafta siyah trençkot gözlerden kaçmıyor.

 

Kemal çizgili triko ve kot pantolon

 

Kemal’in kendinden çizgi desenli trikosu da oldukça şık ve yeni sezon trendlerinden biridir. Kemal triko markası yanı sıra, altına tercih ettiği kot pantolon ne marka sorularınıza da yanıt vereceğiz.

 

Kara Sevda 27. Bölüm 20 Nisan Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok