Kara Sevda 22. Bölüm Kıyafetleri

KAra sevda 22. bölüm 16 mart kıyafetleri dizi sponsorları Nihan yeşil kazak kaban gözlük gri palto çanta ve zincir kolye markaları Kemal lacivert kazak ceket modelleri ne marka Zeynep çizgili etek deri mont markası dizi kıyafetleri farkıyla açıklanıyor.

Kara Sevda 22. bölüm kıyafetleri, yeni bölüm dizi sponsorları ve Nihan giyimleri markası hakkında detayları bu hafta sizlerle buluşturuyor, Kemal ve Asu kıyafetleri nereden sorularınıza yanıt vermeye çalışıyoruz. Kara Sevda 16 Mart 22’nci bölüm kıyafet markaları, Kara Sevda kıyafetleri sayfamızda ve galerimizde açıklanıyor.

 

Kara Sevda 22. bölüm Nihan yeşil kaban ve kazak

 

Nihan yeşil kaban ve kazak kombini ile bu hafta dikkat çekiyor. Nihan’ın giydiği kısa kol yeşil kaban çok sevilecek ve markası merak edilecek. Nihan yeşil kabanı ile kombin ettiği yeşil kazağı da yeni sezon ürünlerinden bir tanesidir. Nihan bu kombini ile kullandığı gözlük modeli ile de dikkat çekiyor. Nihan yeşil kazağı markası nedir, sorunuzun cevabı galerimizdedir.

 

Nihan mavi eşofman takımı

 

Nihan son dönemlerde giydiği eşofman takımları ile sporda ki şıklığını da korumaya devam ediyor. Kolları beyaz çizgili mavi eşofman üstü ve siyah taytı ile çok şık görünüyor. Nihan eşofmanını spor ayakkabıları ile tamamlıyor.

 

Nihan ekru kazak gri kaban ve çanta

 

Nihan kombinleri arasında bu üçlü kombinde çok seviliyor. Nihan ekru balıkçı kazağını açık gri kabanı ile kombinliyor. Ayrıca Nihan’ın taktığı uzun zincir kolye de bu kombini tamamlayan bir aksesuar olurken, kullandığı gri çantası da ne marka merak ettiriyor.

 

Zeynep siyah deri ceket ve çizgili etek

 

Zeynep kıyafetleri de Kara Sevda dizisinde dikkatleri çekmekte, beğenileri kazanmakta. Zeynep beyaz bluz ve çizgili gri etek modelleri ile yeni bölümde göz kamaştırıyor. Zeynep’in giydiği çizgili etek markası, beyaz bluzu ve bu kombini tamamladığı siyah deri ceketi markaları da sizlerle sayfamızda buluşuyor.

 

Kemal kırçıllı gri ceket ve triko 

 

Kemal kaban ve takım modelleri ile her hafta nereden giyindiğini merak ettiriyor. Kemal gri ceket ve trikosu markasına sayfamızda yer vermeye çalışacağız.

 

Kemal siyah ceket ve lacivert kazak

 

Kemal’in giydiği ceket modelleri ne marka, kostüm sorumlusu açıkladıkça sizlerle buluşturuyoruz. Kemal siyah ceketini lacivert bisiklet yaka kazağı ile kombin ediyor. Kemal lacivert kazak modeli de erkeklerin beğendiği bir tarz giyimdir.

 

Kara Sevda 22. Bölüm 16 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 Yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Son bolümde nihanın krem rengi esofman takımı hangi marka

  2. Anonim dedi ki:

    Zeynebin giydigi kaban hangi marka?

  3. Nazım dedi ki:

    Emir kozcuoğlu düğmesiz gömleğin markası nedir