Kara Sevda 21. Bölüm Kıyafetleri

Kara Sevda 21. bölüm Nihan pembe kaban küpe kolye ve bileklik markaları Nihan deri ceket ne marka Asu deri palto ve kamuflaj kaban markaları 9 mart dizi sponsorları açıklanıyor.

Kara Sevda 21. bölüm dizi kıyafetleri markaları ve Neslihan Atagül (Nihan) giyimleri, takıları dizi sponsorları sayfamızda sizlerle buluşmakta. Sevilen dizi 9 Mart yeni bölüm kıyafetleri ile de dikkatleri çekmeyi başarıyor. Nihan kıyafetleri markalarını merak ettirdiği gibi, Asu ve Kemal giyimleri ile de dikkat çeken isimlerin başında yer alıyor.

 

Kara Sevda dizisi kıyafetleri ne marka?

 

Beğeni ile Çarşamba akşamları izlenen Kara Sevda dizisinin 21’inci bölümünde Nihan pembe kabanı ile çok hoş görünüyor. Nihan içi gri dışı pembe kaban ne marka sizler için açıklıyoruz. Nihan pembe kabanı markası nedir diye merak edenler galerimize göz gezdirebilirler.

 

Neslihan Atagül (Nihan) saks mavisi deri püskül bileklik markası: "Bendis"

Neslihan Atagül (Nihan) saks mavisi deri püskül bileklik markası: “Bendis”

Nihan şelale küpesi ile de dikkat çekiyor. Nihan siyah taşlı sallantılı küpesi markası Bendis. Bendis takılarını şık bir şekilde kombinleyerek kullanan Nihan, kolyesi ve püskül deri bilekliği ile de dikkat çekiyor. Nihan siyah ve mavi renkli deri bileklik modeli ile de dikkatleri çekiyor. Nihan deri bilekliği gibi püskül detaylı kolyesi de çok şık. Nihan ucu püsküllü kolyenin markası da Bendis Takı’dır.

 

Nihan siyah deri montu markasını da merak edenler için Kara Sevda kıyafetleri sayfamızda açıklıyoruz. Nihan çizgili trikosu ve kare desenli paltosu markaları da sizlerle buluşuyor. Nihan siyah beyaz çizgili kazağı ve gri uzun paltosu ne marka sorularının yanıtlarını öğrenmek için doğru adrestesiniz.
Asu ise kamuflaj paltosu ile dikkatlerden kaçmıyor. Asu kamuflaj desen palto ne marka diye merak edenlerin sorularına da galerimizde ve Kara Sevda kıyafetleri sayfamızda yer veriyoruz. Ayrıca Asu deri paltosu ile de şıklık içinde göz kamaştırıyor. Asu deri palto ve siyah deri çanta kombini de çok şık.
Kemal camel renk paltosu ve gri örgü kazağı kombini ile hangi markadan giyindiğini sorgulatıyor. Kemal gri kazak markası da dizi kıyafetleri aracığıyla sizlerle buluşuyor. Nihan boya baskılı jean modeli markasını da öğrenmek için takipten ayrılmayın.

 

Kara Sevda yeni bölüm kıyafetlerinin markaları, dizi sponsorları ve yirmi birinci bölüm kıyafet markası detayları her Çarşamba akşamı olduğu gibi 9 Mart akşamı da sizlerle buluşuyor.

 

Kara Sevda 21. Bölüm 9 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Anonim dedi ki:

    21. bölümdeki bej kabanın markası ne