Kara Sevda 20. Bölüm Kıyafetleri

Kara Sevda 2 mart 20. bölüm kıyafetleri markaları, yeni bölüm dizi sponsorları Nihan bordo ceket pantolon bej bot ve krem kazak renkli ceket ne marka, Kemal kot yelek gri sweat markaları Leyla bordo elbise markası dizi kıyafetleri aracılığıyla açıklanıyor.

Kara Sevda dizisinin 20. bölümünde giyilen kıyafetlerin markaları açıklanıyor. Sevilen dizi Kara Sevda 20. bölüm dizi kıyafetleri, dizi sponsorları ve giyimleri markası dizi modasını yakından takip edenlerle galerimizde ve Kara Sevda kıyafetleri sayfamızda paylaşılıyor.

 

Kara Sevda 20’inci bölümde Nihan siyah, yeşil ve mavi renkli ceketi ile dikkat çekiyor. Nihan renkli ceketi markasını galerimizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca Neslihan Atagül’ün giydikleri ne marka ve nereden satın alınır, Kara Sevda dizisi kıyafetleri sayfamızda açıklanıyor.

 

2 Mart kıyafetleri arasında Nihan beyaz elbisesi ile de dikkatleri üstünde topluyor. Nihan yakası püskül detaylı kolları manşetli beyaz elbisesi ile çok şık görünüyor. Nihan kırçıllı bordo ceket ve pantolon kombini ile de oldukça hoş bir şekilde gözlere hitap ediyor. Nihan bordo ceketi ve pantolonunu krem rengi kazak ve bej rengi botları ile kombinliyor. Nihan bej bot markasını da sizler için açıklayacağız.

 

Kemal kot yeleği ve gri sweat modeli ile beğenileri kazanıyor. Kemal kot yelek markasını ve gri sweat ne marka öğrenmek için takipte kalın. Leyla ise bu hafta bordo elbisesi ile göz kamaştırıyor. Leyla yakası açık bordo elbisesi ile oldukça şık görünüyor. Nihan’ın annesi Vildan ise siyah palto ve kırmızı gömlek kombini ile ekranlarda boy gösteriyor.

Kara Sevda 20. Bölüm 2 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 Yorum

  1. aysegül dedi ki:

    kayseri işitme develi içiçne mi

  2. gl s m dedi ki:

    Bekliyoruz

  3. Sultane dedi ki:

    Hala yayınlayacaksınız bekliyoruz merakla ..bordo kırçıllı ceket markası nedir acaba