Kara Sevda 18. Bölüm Kıyafetleri

Kara Sevda 18. bölüm Nihan beyaz ceket balıkçı kazak ve pudra peluş etek markaları Kemal kaban ve mavi triko ne marka Nihan küpeleri dizi sponsorları 18. bölüm 17 Şubat giyimleri markası açıklandı.

Star TV ekranlarının Çarşamba akşamları yayınlanan ve birçok izleyici kitlesine hitap eden dizisi Kara Sevda 28. bölüm dizi kıyafetleri markaları sayfamızda sizlerle 17 Şubat dizi sponsorları açıklanıyor. Kara Sevda yeni bölüm kıyafetleri arasında Neslihan Atagül ve Burak Özçivit giyimleri beğeni topluyor, markasını merak ettiriyor.

 

Kara Sevda 18’inci bölüm kıyafetleri arasında Nihan kürk ve deri detaylı montu ile dikkatlerden kaçmıyor. Nihan’ın giydiği önü kürk kolları deri siyah montu ne marka, merak edenlerle galerimizde ve Kara Sevda kıyafetleri sayfamızda açıklanıyor.

 

Dizinin yeni bölümünde Kemal’in giydiği koyu mavi triko da yeni sezonda trend olan erkek giyim ürünlerinden birisi oluyor. Kemal v yaka mavi kazak modeli birçok kişinin tarzına hitap ediyor.

 

Nihan beyaz balıkçı kazak ve pudra rengi peluş eteği kombini de şıklığı ile beğeni topluyor. Nihan beyaz kazak markası Mavi iken, peluş pudra eteği markası ise Koton’dur. Nihan pudra rengi eteğini ve beyaz kazağını markaların satış noktalarından temin edebilirsiniz.

 

Nihan küpeleri ile de dikkat çekmeye devam ediyor. Nihan küpeleri markası Bendis Takı’dır. Nihan deniz yıldızı ve sallantılı küpe modellerinin tümü Bendis Takı’ya ait. Nihan küpe markaları hakkında bilgilenmek ve satın alma bağlantısına ulaşmak için bizi takipten ayrılmayın.

 

Kemal’in kız kardeşi Zeynep de giyimleri ile gözden kaçmıyor. Şık mont, ceket ve kaban modelleri tercih eden Zeynep, pantolon, kazak ve etek kombinleri ile de dikkat çekiyor.

 

Zeynep on sekizinci bölümde yandan fermuarlı siyah montu ile beğeni topluyor. Zeynep’in giydiği siyah ceket markasına da sayfamızdan ulaşabileceksiniz.

Kara Sevda 18. Bölüm 17 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok