Kara Sevda 16. Bölüm Kıyafetleri

Kara sevda 16. bölüm dizi kıyafetleri markaları, yeni bölüm Nihan küpe ve yüzük markaları 3 Şubat dizi sponsorları Kemal ve Emir takım markaları açıklandı.

Çarşamba akşamları ekranlarda fırtınalar estiren dizisi Kara Sevda 16. bölüm dizi kıyafetleri markaları,Nihan takı sponsorları sayfamızda açıklanıyor. Neslihan Atagül yeni bölüm giyimleri , Burak Özçivit takım elbise modelleri ve Asu kıyafetleri ne marka açıklanmaya devam ediyor.

 

Kara Sevda 3 Şubat yeni bölüm kıyafetlerinin markalarına galerimizden göz atabilirsiniz. Kara Sevda 16. bölümde Nihan v yaka gri kazak modeli ile şıklık içinde. Nihan’ın giydiği v yaka gri triko modeli ne marka sayfamızda açıklanıyor.

 

Nihan’ın v yakalı gri triko kazak modeli ile kombin ettiği siyah pantolonu da oldukça şık. Nihan siyah bol paçalı pantolon modeli markası da galerimizde yer alacak. Nihan’ın küpe ve yüzük modelleri de bu hafta Bendis Takı’dan.

 

Vildan siyah gömlek, desenli lacivert pantolon ve siyah palto kombini de görülmeye değer şıklıkta. Leyla krem rengi kabanı ile ilgi görüyorken, Emir yakasız gömlek ve siyah takımı, Kemal lacivert takım elbise modeli ile erkek giyimde şıklık yarışında adeta.

 

Kara Sevda 16. Bölüm 3 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok