Kara Sevda 15. Bölüm Kıyafetleri

Kara sevda 27 ocak 15. bölüm kıyafetleri markası, Nihan kırmızı elbise Kemal siyah takım elbise markaları Asu bej kaban kolye takı sponsorları Emir kaban Ozan mont ne marka açıklandı.

Çarşamba akşamlarının fenomen dizisi Kara Sevda yeni bölüm kıyafetleri markaları ile karşınızda, Nihan giyimleri ve Kara Sevda dizi sponsorları detayları galerimizde. Kara Sevda 15. bölüm kıyafet markalarını ayrıca Kara Sevda kıyafetleri sayfamızdan da öğrenebilirsiniz.

 

Kara Sevda dizisinin 27 Ocak yeni bölümünde Nihan kırmızı elbisesi ile göz kamaştırıyor. Nihan’ın giydiği kalın askı kırmızı elbise modeli Neslihan Atagül’ün güzelliğini daha da ön plana çıkartıyor. Nihan kırmızı elbisesi için herkesi büyülüyor.

 

Nihan kırmızı elbise modeli ile kullandığı clutch çantası ile de dikkat çekiyor. Nihan yeni bölüm takıları da gözden kaçmıyor. Nihan’ın kırmızı elbisesi ile kullandığı sallantılı küpeleri markalarına galerimizden ulaşma imkanı yakalıyorsunuz.

 

Kara Sevda 15. bölüm dizi sponsorları arasında Asu giyimlerine de yer vermeye devam ediyoruz. Asu 15’inci bölümde giydiği bej kaban, siyah bluz ve desenli etek kombini ile göz dolduruyor. Kusursuz güzelliği ile Asu herkesi büyülüyor.

 

Asu’nun uzun kolyesi de gözlerden şıklığı ile kaçmayan bir detay oluyor. Uzun zincir kolye modelinin beğenenler markasını merak edenler sayfamızda meraklarını giderebilecekler.

 

Emir ise kaban ve mont modelleri ile erkeklerin dikkatini çekiyor. Kemal’in giydiği takım elbise modelleri markalarına da yer vermeye çalışıyoruz. Kemal siyah takımı ile davette yine şıklığından söz ettiriyor. Kemal giydiği kabanı de çok hoş.

 

Nihan ile birlikte sahil kenarında yürürken Kemal’in giydiği kaban modeli dikkatlerden kaçmadığı gibi, Nihan’ın yakası kürk montu da beğeni kazanıyor. Nihan bere ve eldiven modeli, Ozan olları siyah deri gri montu ve Zeynep mürdüm montu markaları da açıklanacak.

 

Kara Sevda 15. Bölüm 27 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok