Kara Sevda 13. Bölüm Kıyafetleri

Kara Sevda kıyafetleri dizi kıyafetleri dizi sponsorları yeni bölüm Nihan kolye küpe ne marka Kemal takım modelleri markası Emir gömlek markası Nihan gri elbisesi montu sizlerle paylaşıldı.

Kara Sevda Çarşamba akşamlarının reyting rekortmeni olmaya devam ediyorken, dizi kıyafetleri ile de dizi modasını yakından takip edenlerin beğenisini kazanıyor. Kara Sevda yeni bölümde Nihan ucu yapraklı kolyesi ve dore küpesi markalarını merak ettiriyor.

 

Nihan triko gri elbisesi ve bordo kürk kaban modelleri markalarına da sayfamızda yer veriyoruz. Nihan’ın giydiği balıkçı gri kazak modeli de, Neslihan Atagül‘ün güzelliğini ön plana çıkartan renklerden ve modellerden biri olmuş. Esmer tenine yakışan seçimler yapan Nihan, kazakları, elbiseleri, takı sponsorları ile sayfamızda yer alıyor.

 

Kemal lacivert triko ve ceket modelleri ile şıklığını sürdürüyor. Son dönemlerin dizilerinde en şık giyinen erkek karakterinlerin başında gelen Kemal, siyah takım elbisesi içinde cool tarzını koruyor. Kara Sevda Burak Özçivit takım elbiseleri markalarına ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

 

Nihan’ın ikiz kardeşi Ozan ise 13. bölümde giydiği şişme mont modeli ile dikkat çekiyor. Genç erkeklerin sevdiği bir tarz olan şişme montlardan seçin yapan Ozan, bu montunu şık trikosu ve pantolonu ile kombinliyor.

 

Nihan’ın annesi Vildan kırmızı kaban, pantolon kombini ile şıklığını koruyan kadınlar arasında. Vildan kırmızı kaban markasını da sizlerle buluşturmaya çalışırken, Kemal’in kız kardeşi Zeynep mürdüm kabanı ile dikkat çekiyor, kabanı ne marka sorgulatıyor.

 

Leyla buz mavisi kaban modeli ile şıklığını gözler önüne seriyor. Leyla buz mavisi kaban kombini lacivert kıyafeti ile uyum içinde. Leyla giyimleri, Zeynep kıyafetleri ve Vildan kombinleri dizi sponsorları için takipten ayrılmayın. Nihan gri triko, elbise, kaban, pantolon markaları için de galerimizi sık sık gezin.

 

Kara Sevda 13. Bölüm 13 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok