Kara Sevda 12. Bölüm Kıyafetleri

Kara Sevda 30 Aralık 12. bölüm dizi kıyafetleri Nihan ekru elbise Asu kadife elbise dizi sponsorları Asu ve Nihan kolye markası, Kemal ve Emir takım markaları sayfamızda açıklanmaya devam ediyor.

Yeni yıl arifesinde 12’inci bölümü ile milyonları ekrana kilitleyecek olan Kara Sevda dizisi kıyafetleri markaları, Neslihan Atagül (Nihan) kıyafetleri dizi sponsorları ve Melisa Aslı Pamuk (Asu) elbiseleri ne marka sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz.

 

Yeni yıla girmeye hazırlandığımız şu son haftada tüm dizilerde yılbaşı partileri, kutlamaları var. Kara Sevda dizisi de bu akıma uyum sağladı ve yılbaşı partisinde Nihan ve Asu çok şık elbise modelleri giyerek göz kamaştırdı.

 

Neslihan Atagül (Nihan) ekru önü dantel detaylı kolsuz elbise markası: "Meltem Özbek"

Neslihan Atagül (Nihan) ekru önü dantel detaylı kolsuz elbise markası: “Meltem Özbek”

Kara Sevda yeni bölümde Asu şarap kızılı uzun beli büzgülü kadife bir elbise tercih ederken, Nihan ekru renkte derin göğüs dekolteli ve göğüs kısmında dantel detayı bulunan kolsuz elbisesi ile göz kamaştırdı. Nihan elbisesi ünlü tasarımcı Meltem Özbek imzası taşıyorken, Asu elbisesi ile Adl için Mert Aslan tarafından tasarlanmıştır.

 

Kara Sevda 12. bölüm kıyafetleri kadar takı modelleri de gözlere şıklığı ile çarpıyor. 30 Aralık 12’inci bölümde Asu altın sarısı uzun zincir kolyesi ile dikkat çekerken, Nihan ikili boynuna sardığı gümüş kolye modeli ile şıklığını pekiştiriyor.

 

Nihan ve Asu elbiseleri markaları, Neslihan Atagül yılbaşı kıyafeti dizi sponsoru ve takı sponsorları sayfamızda sizlerle buluşmaya devam edecek.

 

Emir (Kaan Urgancıoğlu) takım modelleri, ceket ve gömlek kombinleri ile şıklığından söz ettiriyor. Kemal (Burak Özçivit) triko kazak, takım elbise markalarına da ulatştıkça, marka sahipleri tarafından bilgilendirildikçe galerimizde ve Kara Sevda kıyafetleri sayfamızda açıklayacağız.

 

Dizinin son bölümünde dikkat çeken elbise modelleri yanı sıra giyilen kabanlar, ceketler, pantolonlar da ne marka ve kim nereden giyinmiş tüm merak edenlerle paylaşamaya çalışacağız.

 

Nihan son dönemlerde mont ve palto kombinleri ile dikkat çekiyor. Nihan pantolon, bot markalarını da sizler için açıklamaya devam ediyoruz. Nihan bileklikleri, yüzükleri genellikle Bendis Takı ürünü oluyor. 12’inci bölümde kullandığı takı sponsorunu da galerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Kemal giyimleri ve Nihan’ın annesi elbiseleri de dikkat çeken diğer dizi kıyafetleri başında yer alıyorken, bunların da markası hakkında bilgilenmeniz için araştırmalar şimdilik devam ediyor. Takipten ayrılmayın.

 

Kara Sevda 12. Bölüm 30 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok