Kalp Atışı

Kıyafetler

Kalp Atışı kıyafetleri

Oyuncular

Kalp Atışı oyuncuları

Kalp Atışı kıyafetleri, Kalp Atışı dizisi oyuncuları ve Kalp Atışı konusu hakkında tüm merak edilen bilgileri sayfamızda derledik. Kalp Atışı kıyafet sponsorları nelerdir, Kalp Atışı kim kimdir ve senaryosu sizler için açıklandı.

 

Kalp Atışı dizi sponsorları hakkında bilgi edinmek isteyen izleyicileri merakta bırakmıyor, Eylül ve Ali Asaf kıyafetleri başta olmak üzere Kalp Atışı kıyafetleri markalarına yer veriyoruz. Kalp Atışı Öykü Karayel nereden giyiniyor, kimdir ve karakteri hakkında bilgilere göz atalım.

 

Kalp Atışı Gökhan Alkan kimdir, Ali Asaf kıyafetleri marka ve fiyatları, mağaza detaylarıyla birlikte sizlere sunuluyor. Ayrıca dizinin diğer oyuncusu Ege Kökenli’nin hayat verdiği karakter Kalp Atışı Bahar kıyafetleri markaları da sizler için buradan duyurulacaktır.

 

Kalp Atışı Senaryosu (Konusu)

 

Oyuncu kadrosunda Gökhan Alkan, Öykü Karayel, Ege Kökenli ve Ali Burak Ceylan’ın yer aldığı Kalp Atışı dizisinin konusu şöyledir;

 

Eylül (Öykü Karayel) asi bir genç kızdır. Kendi kaderini kimsenin eline bırakmaz, şansını kendi yaratır. Okur ve mesleğini eline alır. Genç bir beyin cerrahı olur. Ali Asaf (Gökhan Alkan) ise, çok başarılı bir doktorken, bir kasabada öğretmenlik yapmaktadır. Ali Asaf ile Eylül’ün yolları İstanbul’un çok iyi bir hastanesinin çatısında kesişir.

 

Uçurumun kenarında olan Eylül’ün elinden aslen doktor olan bu öğretmen tutacaktır. Ona çok iyi bir cerrah olmayı öğretecektir. Ancak ikili arasında ki bu öğretmen öğrenci ilişkisi, aşka dönüşecek ve fakat her ikisi de bunu inkar edecektir.

 

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu Kalp Atışı her Cuma Show TV ekranlarında yer alacak. Dizinin senaryosunu ise Makbule Kosif, Eda Tezcan, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel, Melis Veziroğlu Yılmaz kaleme almaktadır. Gökhan Alkan ve Öykü Karayel dışında oyunu kadrosunda Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Vedat Erincin, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Barış Aytaç, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan, Erdem Kaynarca ve Rüçhan Çalışkur da yer almaktadır.

 

Kalp Atışı Oyuncu Kadrosu

 

Gökhan Alkan (Ali Asaf)

 

Doğum Tarihi: 8 Aralık 1987
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: MSM Actor Studio oyunculuk eğitimi
Rol Aldığı Diziler: Kalp Atışı, Seviyor Sevmiyor, Kocamın Ailesi, Gurbette Aşk Bir Yastıkta, Herşey Yolunda Merkez ve Muhteşem Yüzyıl.

 

Ali Asaf Kimdir?

Çok başarılı bir beyin cerrahı ama aynı zamanda da biyoloji hocasıdır. Her genç kızın başını döndürecek bir yakışıklılığı vardır. Oldukça karizmatik olan Ali Asaf’ın insanın içini ısıtan bir gülüşü vardır. Huzur ve güven ondadır. Ancak karşısına çıkan eylül, Ali Asaf’ın gizli kalmış tüm yanlarını da ortaya çıkartacaktır.

 

Öykü Karayel (Eylül)

 

Doğum Tarihi: 20 Ağustos 1990
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Kalp Atışı, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kara Para Aşk ve Kuzey Güney

 

Eylül Kimdir?

 

Genç bir beyin cerrahı olan Eylül, işine çok düşkündür. Yemeden, içmeden başka hiçbir şey düşünmeden sadece işine odaklanan başarılı bir doktordur. Hastaları için ne gerekiyorsa yapan tam bir iş koliktir. Bir o kadar da hayata karşı öfkelidir. Aşkın ona göre değil, zayıf insanların kapıldığı bir heyecan olduğunu düşünmektedir.

 

Ege Kökenli (Bahar)

 

Doğum Tarihi: 20 Mart 1993
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Bilgi Üniversitesi
Rol Aldığı Diziler: Kalp Atışı, Asla Vazgeçmem, Güneşin Kızları, Çalıkuşu, Öğretmen Kemal, Yahşi Cazibe ve Anadolu Kaplanı.

 

Bahar Kimdir?

 

Ege’nin bir kasabasında Eylül ile aynı lisede okumuştur Bahar. Kasabanın en saygın ailesinin kızı, okulun da en popüleridir. Hocası Ali Asaf’a aşıktır. Zeki değil ama oldukça çalışkan ve hırs sahibidir. Çıkarları gereği insanları kullanmaktadır. Eylül’ü hep kıskanmış ve onun varlığından her ortamda rahatsızlık hissetmiştir.

 

Ali Burak Ceylan (Oğuz)

 

Doğum Tarihi: 26 Mayıs 1991
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi oyunculuk eğitimi
Rol Aldığı Diziler: Kalp Atışı ve Kara Sevda.

 

Oğuz Kimdir?

 

İstanbul’un en ünlü hastanelerinden birinin en başarılı beyin cerrahıdır. Ali Asaf’ın dişli rakibi olan Oğuz, yenilgiye tahammülü bulunmayan bir adamdır. Pek fazla insanlarla samimiyet kurmaz, kontrol edebileceği insanları yakınında bulundurmayı sever. Eylül’ün dişli, dikbaşlı ve ukala tavırlarını oldukça beğenir ama Ali Asaf’a olan yakınlığı onu huzursuz etmektedir.

 

Hakan Gerçek (Sinan)

 

Doğum Tarihi: 5 Mart 1964
Doğum Yeri: Eskişehir
Eğitimi: Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro
Rol Aldığı Diziler: Kalp Atışı, Kış Güneşi, Suskunlar, Çakıl Taşları, Ezel, Davetsiz Misafir, Ruhsar.

 

Sinan Kimdir?

 

Sinan Bahar’ın babasıdır. Doktor olan Sinan’ın babası da doktordur. Babasının doktor olması kendisine her zaman bir dezavantaj olmuştur, çünkü hep babasının gölgesinde kalmaktadır. Öfke kontrolü yaşayan Sinan, hastanenin hissedarlarından biridir.

 

Fatih Dönmez (Selim)

 

Doğum Tarihi: 1 Ocak 1975
Doğum Yeri: Frankfurt
Eğitimi: Akademi İstanbul Tiyatro bölümü
Rol Aldığı Diziler: Kalp atışı, Güneşin Kızları, Poyraz Karayel, Gölgedekiler, Beyaz Karanfil, Galip Derviş, Ustura Kemal, Türkan.

 

Selim Kimdir?

 

Ali Asaf’ın hastanede en çok sevdiklerinden biridir, öz olmasa da onun abisidir. Ağırbaşlı ama bir o kadar da ukala bir tiptir. Özgüveni oldukça yüksek, ameliyatlarında parmaklarının sihirli olduğunu söylemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 Yorum

 1. kalp atışı dedi ki:

  Çok gùzel bir diziydi

 2. Bir dost dedi ki:

  💝💝💝💝💝💗💗💗💗💗💗💗💘💘

 3. Bir dost dedi ki:

  Güzelim diziyi bitirdiler

 4. Anonim dedi ki:

  Cok iyi💟