Kalp Atışı 7. Bölüm Kıyafetleri

kalp atışı 7. bölümde giyilen kıyafetlerin sponsorları

Kalp Atışı dizisinin 7. bölümünde giyilen kıyafetlerin markalarını açıklıyoruz. Kalp Atışı 7. bölüm Eylül bluz, Ali Asaf mont ve Esma elbise ne marka yayınlanıyor.

Kalp Atışı dizisi milyonları ekrana kilitlerken, Kalp Atışı kıyafetleri markaları da, dizi modasını yakından takip edenlerin ilgisini çekiyor. Kalp atışı 7. bölüm kıyafetleri markası, fiyat ve mağaza detayları sizlerle buradan paylaşılıyor. Kalp Atışı dizi sponsorları nelerdir, Eylül nereden giyiniyor, Ali Asaf kıyafetleri satın al izleyiciler için yayınlanıyor.

 

Kalp Atışı 7. bölüm kıyafet sponsorları

 

Severek izlediğimiz Show TV dizisi Kalp Atışı 7’inci bölümde Eylül kıyafetleri beğenileri kazanmaya devam ediyor. Kalp Atışı Esma elbise markaları da oldukça merak ediliyor. Sizler için Kalp Atışı kıyafet sponsorlarına her hafta yer vermeye devam ediyoruz.

kalp atışı 7. bölümde eylülün giydiği lacivert bluz

Eylül Kruvaze Kesim Bluz Markası

Kalp Atışı dizi sponsorları

 

Dizilerde gördüğünüz kıyafetlerin markalarını dizi kıyafet ayrıcalığı ile öğrenme şansını yakalayabilirsiniz. Kalp atışı 7. bölüm dizi sponsorları da buna dahil. Kalp atışı Ali Asaf kıyafetleri arasında erkeklerin ilgisini çekenlerin hangi markaya ait olduğunu paylaşıyoruz.

 

Kalp Atışı dizisinde giyilen kıyafetlerin başında Eylül’ün bluz modelleri ne marka sorusu yer alıyor. Kalp atışı yedinci bölüm Eylül lacivert bluz modelleri ile dikkatleri çekmeyi başarıyor.

 

Eylül’ün giydiği etek ucu beyaz renkli lacivert kolsuz bluzu ve kruvaze kesim lacivert bluz bu haftanın dikkat çekenleri oluyor. Eylül lacivert kolsuz bluz markalarına yer veriliyor.

 

Esma’nın giydiği elbise modelleri arasında şüphesiz en çok beğeni toplayan, partiden giydiği kırmızı elbise oldu. Esma askılı ve omuz detaylı kırmızı elbise ne marka yayınlanacaktır.

kalp atışı 7. bölümde esmanın giydiği yeşil elbise

Esma Yeşil Elbise Markası

Ali Asaf süet taba rengi mont modeli ile bu hafta beğenileri topluyor, gözleri kendi üzerinde kilitliyor. Ali Asaf mont markası hakkında sizleri bilgilendiriyor olacağız.

 

Eylül’ün jean ve spor ayakkabı markaları da merak edilmekte. Kalp atışı yeni bölüm kıyafetleri ile birlikte ayakkabı markalarına da yer vereceğiz.

 

Esma desenli yeşil elbise ne marka, nereden satın alınır ve mağazası hakkında bilgileri sizlerle fiyat detayı ile paylaşıyor olacağız. Esma yeşil mini elbise markasını öğrenmek için takipte kalmaya devam edin.

 

Kalp Atışı 7. Bölüm 11 Ağustos Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

  1. Gizem dedi ki:

    Beyaz spor ayakabısının modeli ve markası

  2. Anonim dedi ki:

    EYLÜL ün uzun çeketinin markası nedir?