Kalp Atışı 2. Bölüm Kıyafetleri

kalp atışı dizi sponsorları

Kalp Atışı kıyafetleri markaları ve fiyatları açıklanıyor, Kalp Atışı dizi sponsorları yayınlanıyor. Kalp Atışı 2. bölümde giyilen kıyafetler nereden satın alınır sizlerle.

Show TV’nin yeni yaz dizisi Kalp Atışı kıyafetleri ilk bölümde çok dikkat çekmiş,
Kalp Atışı Eylül kıyafetleri markaları ve fiyatları merak edilmiştir. Kalp Atışı 2. bölüm kıyafet sponsorları da sizler için buradan açıklanmaya devam ediyor. KAlp atışı 7 Temmuz yeni bölüm kıyafetleri nereden, Eylül kıyafetleri markası ve Ali Asaf güneş gözlüğü ne marka sorularına yanıt bulacağınız tek adrestesiniz.

 

Kalp Atışı 2. bölüm kıyafet sponsorları

kalp atışı 2. bölüm eylülün gömleği

Eylül Siyah Gömlek Markası

Kalp Atışı dizi kıyafetleri ikinci bölümde de dikkat çekiyor. Kalp Atışı dizi sponsorlarını merak edenlerle, 7 Temmuz yeni bölüm ardından mağaza ve fiyat detaylarıyla birlikte yayınlamaya devam ediyoruz. Kalp Atışı Eylül kıyafetleri ve Ali Asaf kıyafetleri ne marka, fiyatları ne kadar ve hangi mağazadan satın alınır sizler için açıklanıyor.

 

Kalp Atışı 7 Temmuz dizi sponsorları

 

Kalp Atışı Öykü Karayel kıyafetleri bu haftaya damga vuruyor. Eylül’ün hastaneye giderken giydiği kıyafetler çok seviliyor, markası merak ediliyor. Eylül siyah gömlek modeli de bunlardan bir tanesidir.

 

Eylül’ün giydiği kolları katlamalı siyah gömlek ne marka sizler için yayınlamaya çalışacağız. Eylül siyah gömleği mağazası ile fiyat bilgilerine de buradan erişebileceksiniz.

kalp atışı 2. bölüm baharın elbisesi

Bahar Kırmızı Mini Elbise Markası

Ali Asaf siyah mont ve yakası düğmeli beyaz t-shirt kombini de izleyicinin dikkatini çeken kombinlerden oluyor. Ali Asaf mont ve t-shirt markaları hakkında da sizleri merakta bırakmayacağız.

 

Kalp Atışı Bahar kıyafetleri de göz kamaştırıyor. Bahar’ın şık kombinleri şüphesiz Kalp Atışı dizisinde gözlerimizi kamaştırmaya devam edecek. Kalp Atışı Bahar kırmızı elbise modeli de bu şık elbise modellerinden biridir. Bahar’ın mini kırmızı elbisesi ne markadır açıklanacak.

 

Ali Asaf kıyafet kombinleri de diziyi yakından takip eden erkek izleyicilerin beğenisini kazanmaya yetecek şıklıkta. Kalp Atışı Ali Asaf kıyafetleri kadar, ayakkabı ve gözlük gibi aksesuar modelleri de dikkat çekiyor.

 

Ali Asaf güneş gözlüğü markası geçtiğimiz haftadan bu yana merak ediliyor. Kalp Atışı 2’inci bölümde Ali Asaf’ın taktığı gözlük markasına yer veriyor olacağız.

 

Eylül’ün giydiği mavi gömlek ve jean kombini de dikkatleri çekiyor. Eylül sadece hastaneye giderken değil, evde giydiği kıyafetler ile de dikkatleri üstüne çekiyor. Eylül mavi gömlek markası hakkında da bilgilenmek için takipte kalın.

 

Kalp Atışı 2. Bölüm 7 Temmuz Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Anonim dedi ki:

    2. Bölümde sahne 1:20 de Eylül’ün arabadan indiğinde beyaz çanta hangi marka?