Kalp Atışı 16. Bölüm Kıyafetleri

kalp atışı 16. bölüm dizi sponsorları

Kalp Atışı kıyafetleri markaları ve fiyatları yayınlandı, Kalp Atışı 16. bölüm dizi sponsorları açıklandı. Kalp Atışı Eylül deri ceket, Ali Asaf trençkot ve Esma elbiseleri nereden satın alınır sizlerle paylaştık.

Kalp Atışı dizisinin 20 Ekim 16. bölümünde giyilen kıyafetler beğeni kazanıyor, Eylül ve Ali Asaf kıyafetleri markaları merak ediliyor. Kalp Atışı kıyafetleri ne marka ve dizi sponsorları nelerdir öğrenmek isteyenler için açıklamaya devam ediyoruz. Kalp Atışı Esma elbiseleri de bu hafta dikkatleri çekmeyi başarıyor ve marka, fiyat ile mağaza detayları burada sizlerle paylaşılıyor.

 

Kalp Atışı 16. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ekranların sevilen dizisi Kalp Atışı yeni bölüm kıyafetleri yine gözlere hitap eden kombinler ile beğenilerimizi kazanıyor. Kalp Atışı dizisinin 16’ıncı bölüm kıyafet sponsorları için, galerimizde ki görsellere tıklamanız yeterlidir. Sizlerle Kalp Atışı kıyafet markalarını paylaştık.

kalp atışı 16. bölümde eylülün giydiği ceket

Öykü Karayel (Eylül) Deri Ceket Markası : “Desa”

Kalp Atışı dizi sponsorları

 

Cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi Kalp Atışı yeni bölümde gördüğünüz tüm kıyafetlerin dizi sponsorlarını merak ediyorsanız, doğru adrestesiniz. Kalp Atışı on altıncı bölüm eylül deri ceketi, Ali Asaf trençkotu ve güneş gözlüğü markaları yoğun istek üzerine açıklanmıştır.

 

Kalp Atışı dizisinin bu hafta ki yeni bölümünde Eylül deri ceketi ile gözümüzü alıyor. Eylül siyah deri mont markası merak edenler için paylaşılmıştır. Eylül’ün giydiği deri ceketin fiyatı ise 1299,00TL’dir.

 

Kalp Atışı Ali Asaf kıyafetleri arasında ise bu hafta trençkotu dikkatleri çekiyor. Ali Asaf’ın giydiği trençkot markasına sayfamızda yer verilmiştir. Ali Asaf trençkot marka bilgisi hakkında daha detaylı bilgiye görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.

kalp atışı 16. bölümde ali asafın giydiği trençkot

Gökhan Alkan (Ali Asaf) Trençkotu Markası: “Kip”

Kalp Atışı’nın bu hafta ki bölümünde Eylül’ün giymiş olduğu bot modeli de dikkatleri çekti. Birçok kişi Eylül bot markasını merak ediyor. Eylül’ün 16. bölümde giydiği botunun markasını açıklıyoruz.

 

Geçtiğimiz haftalarda dikkat çeken kombini ile Esma çok beğenildi. Esma kot salopet ve kırmızı düşük omuz bluz ile oldukça şıktı. Esma kot tulum elbise ne marka ve düşük omuz kırmızı triko bluz markalarına da bu hafta yer verdik.

 

Eylül’ün taktığı güneş gözlüğü modeli de izleyicinin dikkatini çeken aksesuar modelleri arasında yer aldı. Eylül güneş gözlüğü ne markadır ve fiyatı ne kadardır öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Kalp Atışı 16. Bölüm 20 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok