Kalp Atışı 14. Bölüm Kıyafetleri

kalp atışı 14. bölüm kıyafet sponsorları

Kalp Atışı 14. bölüm kıyafetleri markaları, Ali Asaf trençkot markası ve Eylül kıyafetleri nereden satın alınır açıklanıyor. Kalp Atışı dizi sponsorları sizlerle.

Cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi haline gelen Kalp Atışı kıyafetleri ile bu hafta da karşınızdayız. Kalp Atışı dizi sponsorları her hafta izleyici tarafından merak edilmekte ve marka bilgileri burada yayınlanmaktadır. Kalp Atışı 14. bölüm kıyafetleri sponsor markası, fiyat ve satın alma mağazası gibi tüm detaylar sizlerle paylaşılıyor.

 

Kalp Atışı 14. bölüm kıyafet sponsorları

 

Severek izlediğimiz Kalp Atışı dizisinin on dördüncü bölümünde Ali Asaf trençkot markasını, Eylül kazak ve Esma elbise modelleri nereden satın alınır merak ettiriyor. Kalp Atışı kıyafet sponsorlarını yeni bölümün hemen ardından sizler için açıklıyor olacağız.

kalp atışı 14. bölümde ali asafın kullandığı gözlük

Ali Asafın Güneş Gözlüğü Markası

Kalp Atışı dizi sponsorları

 

Show TV ekranlarında 6 Ekim günü izleyicisi ile 14’üncü bölümüyle buluşacak olan Kalp Atışı dizisinde, kışlık sezon bu hafta göze çarpıyor. Eylül trençkot, kazak ve Ali Asaf trençkot, kaban modelleri dikkat çekiyor. Kalp Atışı dizi sponsorları bu hafta da buradan açıklanmaya devam ediyor.

 

Kalp Atışının bu hafta ki bölümünde Ali Asaf kıyafetleri göze şıklığı ile çarpıyor. Ali Asaf’ın giymiş olduğu bej rengi trençkot nereden, merak ettiriyor. Ali Asaf bej kaban markası hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

 

Yeni bölümde Eylül kazak kombini ile ekranlarda şıklığından söz ettiriyor. Eylül çizgili kazak ne marka, fiyatı ne kadar ve nereden satın alınır yayınlanacaktır. Eylül siyah çizgili beyaz kazak markası, mağazası için bizden ayrılmayın.

kalp atışı 14. bölümde eylülün giydiği kazak

Eylül Çizgili Kazak Markası

Cuma akşamına damga vuracak 14’üncü bölümde Kalp Atışı Eylül (Öykü Karayel) kombinleri arasında dikkat çeken bir diğer kıyafette, siyah trençkot modeli oluyor. Eylül siyah trençkot nereden satın alınır, öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Ali Asaf (Gökhan Alkan) kıyafet kombinleri yeni bölümde beğeni kazanıyor. Ali Asaf siyah trençkot modeli de bunlardan bir tanesidir. Ali Asaf’ın giydiği siyah trençkot nereden satın alınır, mutlaka öğreneceksiniz.

 

Kalp Atışı Ali Asaf güneş gözlüğü de dikkat çeken yeni bölüm aksesuarlarından biridir. Ali Asaf’a çok yakışan bu gözlüğün ne marka olduğunu, nereden satın alabileceğinizi yayınlıyoruz.

 

Kalp Atışı yeni bölüm kıyafetleri markaları, dizi sponsorları ve kombinlerin mağaza linkleri hakkında tüm detayları, yeni bölümün bitiminde açıklıyor olacağız. Kalp Atışı kıyafetleri nereden satın alınır, dizi kıyafetleri ekibi sizler için açıklıyor.

 

Kalp Atışı 14. Bölüm 6 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok