Kalp Atışı 13. Bölüm Kıyafetleri

Kalp Atışı 13. bölümde giyilen kıyafetlerin markası ve fiyatları açıklandı. Kalp atışı son bölümde giyilen kıyafetler nereden satın alınır yayınlanıyor.

Kalp Atışı yeni bölüm kıyafetleri markalarına yer verdik, 13. bölüm dizi sponsorlarını merak edenler için galerimizde Kalp Atışı kıyafetleri açıklandı. Kalp atışı on üçüncü bölüm Eylül kıyafetleri, İpek ve Esma kıyafetleri ile takı ve ayakkabı markaları da yayınlanmıştır. Kalp Atışı dizi sponsorlarını merak edenlerle her hafta marka, fiyat ve mağaza detaylarını paylaşmaya devam ediyoruz.

 

Kalp atışı 13. bölüm kıyafet sponsorları

 

Çok sevilen diziler arasında yer alan ve izlenme reytingleri oldukça yüksek olan Kalp Atışı kıyafetleri sponsor markaları hakkında bilgi edinmek için bizi takipten ayrılmayın. Kalp Atışı 29 Eylül kıyafetleri nereden satın alınır, öğrenmek için doğru adrestesiniz.

kalp atışı 13. bölümde ipekin giydiği kırmızı bluz

Merve Çağıran (İpek) Kırmızı Bluz Markası: “Mango”

Kalp Atışı dizi sponsorları

 

Kalp Atışı dizisinin son bölümünde dikkat çeken tüm kıyafet, ayakkabı ve takı markalarını galerimize eklediğimiz görsellere tıklayarak öğrenebilirsiniz. Kalp Atışı dizi sponsorları, görsellerin açıklamalarından öğrenebilirsiniz.

 

Kalp Atışı yeni bölümde Eylül yine çok ceket modelleri ile karşımıza çıkıyor. Sonbahar modasının en trend renkleri ve modelleri ile birbirinden şık ceket kombinleri tercih ediyor.

 

Eylül’ün giydiği yeşil ve mavi ceket markasını sizlerle paylaştık. Eylül mavi ve yeşil ceketin nereden satın alabileceğinizi öğrenmek için doğru adrestesiniz. Kalp Atışı yeni bölüm Eylül kıyafet markaları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

Kalp Atışı Esma kıyafetleri de ilgi çekmeye devam ediyor. Kalp Atışı Esma’nın elbise modelleri oldukça seviliyor. Esma nereden giyiniyor ve elbiselerinin markaları nelerdir, her hafta sizler için yayınlamaya devam ediyoruz.

kalp atışı 13. bölümde eylülün giydiği mavi ceketi

Öykü Karayel (Eylül) Mavi Ceket Markası: “Zell”

Kalp Atışı dizisinde Ali Asaf kombinleri de erkek giyim kesim tarafından dikkatleri üstüne çekiyor. Beğeni kazanan Ali Asaf kıyafetleri markaları da istek üzerine açıklanmaktadır.

 

Eylül’ün kız kardeşi İpek kıyafetleri de göz dolduruyor. İpek çok hoş kombinleri ile ekranda boy gösteriyor. Her hafta giydiği bluz, etek, elbise ve etek kombinleri ile göz kamaştırıyor.

 

İpek’in son bölümde giymiş olduğu kırmızı bluzu özellikle de beğeni kazandı. İpek kırmızı bluz markasına yer verdik. İpek’in kullandığı kolye markaları hakkında da sizleri bilgilendirdik.

 

Kalp Atışı İpek desenli ceket markasının da ne olduğunu paylaştık. İpek’in giydiği desenli ceket hangi mağazadan satın alınır, bilgi için görselin üzerine tıklamanız yeterlidir.

 

Kalp Atışı 13. Bölüm 29 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok