Kalp Atışı 11. Bölüm Kıyafetleri

kalp atışı 11. bölümde giyilen kıyafet

Kalp Atışı kıyafetleri markaları forum sayfamızda da detaylı şekilde yayınlanıyor. Kalp Atışı 11. bölüm kıyafetleri nereden satın al mağazası, marka ve fiyatları dizi sponsorlarını merak edenler için buradan açıklanıyor.

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Kalp Atışı kıyafetleri markalarını ve fiyatlarını merak edenler için, Kalp Atışı 11. bölüm dizi kıyafetleri ve sponsorları da sizlerle paylaşılıyor. Kalp atışı yeni bölümde giyilen Eylül kıyafetleri, Kalp Atışı İpek kıyafetleri markaları ve fiyatları sizlerle buradan paylaşılıyor.

 

Kalp Atışı 11. bölüm kıyafet sponsorları

 

Kalp Atışı yeni bölümü ile 15 Eylül akşamı Show TV ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Kalp Atışı yeni bölüm kıyafetleri markası nedir, fiyatları ne kadar ve hangi mağazadan satın alınır sorularının yanıtlarını burada bulabileceksiniz. KAlp Atışı kıyafet sponsorları için bizi takipten ayrılmayın.

kalp atışı 11. bölümde ipekin giydiği bluz

Marka: Zara Puantiyeli Pijama Tipi Gömlek
Fiyat: 99,95TL
Mağazaya Git

Kalp Atışı dizi sponsorları

 

Eylül, Ali Asaf ve Esma kıyafetleri marka sponsorları merak edilmeye devam ederken, ekibe yeni katılan doktor İpek kıyafetleri de göz kamaştırmaya devam ediyor. Merve Çağıran dizi kıyafetleri ile Kalp Atışı’nda nefes kesecek.

 

Gelelim Kalp atışı 15 Eylül 11’inci bölüm kıyafetlerini incelemeye. Son haftalarda dizide gözümüze çarpan çok çok şık kıyafetler ne yazık ki olmuyor. Sahneler sürekli hastane içinde çekildiğinden dolayı, beyaz önlük ile görüyoruz karakterlerimizi.

 

Kalp Atışı on birinci bölüm kıyafetleri arasında en dikkat çeken İpek’in puantiyeli bluzu oluyor. İpek puantiyeli siyah gömlek markası nedir merak ettiriyor. Sizleri çok merakta bırakmıyoruz. Kalp Atışı İpek’in giydiği puantiyeli siyah bluz Zara markasına aittir.

kalp atışı 11. bölümde Eylülün giydiği ceket

Eylül Siyah Ceket Markası

Zara markasına ait olan İpek bluzu online mağazadan satın alabilirsiniz. Sizler için görselin açıklamasına bağlantı linkini ekledik. İpek’in giydiği puantiyeli gömlek fiyatı ise 99,95TL’dir.

 

Ali Asaf tarzı ile dikkatleri çekmeye, genç kızları yakışıklılığı ile büyülemeye devam ediyor. Ali Asaf t-shirt ve ceket kombinleri markalarını da talebe göre yayınlamaya devam ediyoruz.

 

Kalp atışı 11. bölüm eylül’ün giydiği v yaka bluz, jean pantolon kombini markaları hakkında da sizleri merakta bırakmadan mağaza bilgisi ile açıklıyor olacağız. Kalp Atışı yeni bölüm dizi sponsorlarını öğrenmek için, yeni bölüm ardından bizi tekrar ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Dizide giydiği puantiyeli gömlek modelinin markası kadar, giydiği kırmızı ayakkabı ve küpelerin markasını da merak ettiriyor, İpek. İpek’in gözlerimizi kamaştıran kırmızı stiletto ve gümüş renk dal küpe markalarını da yayınlıyor olacağız. İpek çiçekli kot şort ve beyaz kalın askılı bluz markaları da yayınlanacaktır.

 

Kalp Atışı 11. Bölüm 15 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Yasmin dedi ki:

    Eylülün 11.bölümde giydiği siyah topuklu ayakabının markası nedir ?