Kalp Atışı 1. Bölüm Kıyafetleri

Kalp Atışı 1. bölüm kıyafetleri markası

Kalp Atışı kıyafetleri markaları, Kalp Atışı dizi sponsorları ve Kalp Atışı dizisinde giyilen kıyafetler nereden açıklanıyor. Kalp Atışı Eylül kıyafetleri mağaza ve fiyatları yayınlanıyor.

Show TV ekranlarında 30 Haziran ilk bölümü ile ekranlarda olacak olan Kalp Atışı kıyafetleri markaları, Kalp Atışı dizi sponsorları ve Kalp Atışı Eylül kıyafetleri nereden açıklanıyor. Kalp Atışı Öykü Karayel kıyafetleri markaları özellikle merak konusu olurken, Kalp Atışı dizi kıyafetleri sizlerle buradan paylaşılacaktır. Kalp Atışı 1. bölüm kıyafet markalarını yeni bölümün hemen ardından öğrenebilirsiniz.

 

Kalp Atışı 1. bölüm kıyafet sponsorları

 

Show TV’nin yeni yaz dizisi Kalp Atışı kıyafet sponsorları her hafta sayfamızda sizler için açıklanacaktır. Ayrıca Kalp Atışı kıyafetleri nereden satın alınır sorusuna da, mağaza ve fiyat detayları ile birlikte yanıt veriyor olacağız. Kalp Atışı ilk bölüm kıyafetlerine göz atalım, markalarını galerimizden öğrenelim.

 

Kalp Atışı dizi sponsorları

kalp atışı 1. bölüm eylülün bluzu

Eylül Düşük Omuz Beyaz İşlemeli Bluz Markası

Kalp Atışı dizisinin başrol oyuncuları olan Öykü Karayel ve Gökhan Alkan çok şık kıyafet kombinleri ile karşımıza çıkıyor. Kalp Atışı Eylül ve Ali Asaf kıyafetleri markası, fiyat ve mağazası izleyici için açıklanıyor.

 

Kalp Atışı birinci bölümde Eylül’ün hastanede giydiği gri ve beyaz çizgi desenlere sahip gömlek ve pantolon kombini dikkat çekenler arasında yer aldı. Eylül çizgili gömlek markası ve gri pantolon nereden yayınlanacaktır.

 

Kalp Atışı ilk bölüm kıyafetleri

kalp atışı 1. bölüm ali asafın denim gömleği

Ali Asaf Kot Gömlek Markası

Kalp Atışı Ali Asaf kıyafetleri arasında ise okul yıllarında giydiği çizgili t-shirt ve beyaz ceket kombini dikkat çekti. Ali Asaf çizgili tişört ne marka ve beyaz hırka nereden yayınlanıyor olacak.

 

Ege Kökenli’nin hayat verdiği Kalp Atışı Bahar karakterinin giydiği kıyafet markalarına da sayfamızda yer veriyor olacağız. Bahar mavi ceket ve beyaz bluz kombini ile 1’inci bölümde dikkat çekiyor.

 

Eylül’ün giydiği t-shirt ve deri ceket kombini, bot ve pantolon ile tamamlanıyor. Eylül’ün kolszu gri t-shirt ve işlemeli kot şort kombini de çok beğeniliyor. Eylül birinci bölümde giydiği mavi kot gömlek markasını da merak ettiriyor.

 

Ali Asaf bordo gömlek ve kot gömlek kombinleri ile Kalp Atışı 1’inci bölüm kıyafetleri arasında adından söz ettiriyor. Ali Asaf’ın giydiği gömlekler nereden açıklanacaktır.

 

Eylül’ün giydiği düşük omuz işlemeli beyaz bluz en beğenilen parça oldu. Kalp Atışı eylül beyaz bluz markası ve fiyatı, mağaza detayı ile sizlerle paylaşılacak. Eylül’ün işlemeli omuzları düşük beyaz bluzu bu sezonun trend kıyafetlerinden biridir.

 

Kalp Atışı 1. Bölüm  30 Haziran Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok