Kaderimin Yazıldığı Gün Final (50. Bölüm) Kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 50. bölüm final kıyafetleri Elif siyah elbise gömlek bere küpe markaları dizi sponsorları Kahraman kaban ve takım ne markası Defne 29 Aralık giyimleri markaları açıklanıyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün final kıyafetleri ve dizi sponsorları 29 Aralık 50’inci bölüm Elif (Hatice Şendil) giyimleri ne marka açıklamaya devam ediyoruz. Kaderimin Yazıldığı Gün son bölüm dizi kıyafetleri markaları ile birlikte takı sponsorları da son defa sizinle oluyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün Özcan Deniz (Kahraman) kaban, gömlek, takım markaları da açıklanıyor. Kaderimin Yazıldığı Gün son bölümde Elif kolları siyah dantel detaylı elbise modeli ile dikkat çekiyor.

 

Elif’in giydiği kollarının üst kısmı desenli alt kısmı tek renk lacivert renkli mont modeli de kış aylarında sevilen bir tarz oluyor.

 

Elif’in giydiği kıyafet modelleri kadar yan rollerde yer alan ünlülerin de giysileri de beğeni kazanıyor. 50’inci bölümde Meryem kaz ayağı desenli dirsek kol mini elbise modeli le şıklığından söz ettiriyor.

 

Elif’in kullandığı siyah bere modeli de oldukça şık. Ayrıca Elif taktığı yeşil top küpe, uzun gümüş küpe modeli ve önü fermuarlı siyah gömlek modeli ile de hangi markadan giyindiğini ve takı sponsorlarını merak ettiriyor.

 

Kahraman dik yaka siyah kaban, beyaz gömlek ve pantolon kombini, lacivert ve siyah takım elbise markalarını da sizler için son defa galerimizde ve sayfamızda yer vereceğiz.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün Final Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok