Kaderimin Yazıldığı Gün 49. Bölüm Kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 49. bölüm 22 Aralık Elif kırmızı ve siyah bluz markası Kahraman takım ve trençkot dizi sponsorları Defne kaban markaları.

Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümde Defne kırmızı kolları pencereli bluzu ile dikkat çekiyor. Kırmızı omuz dekolteli bluz kombini ile dikkat çeken Hatice Şendil bu bölümde güzelliği ile büyüledi. 49’uncu bölümde Elif kıyafetleri dizi sponsorları sizlerle galerimizde paylaşıldı.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 49. bölüm 22 Aralık yeni bölümde Elif siyah kolları zigzag desenli bluzu ile de göz kamaştırdı. Elif siyah bluz markası da sayfamızda açıklandı. Galerimizde Özcan Deniz ve Begüm Kütük kıyafetleri de yer alıyor. Kahraman siyah takım markası ve siyah trençkot kombini de oldukça şık. Defne ise keten siyah ceketi ile çok hoştu.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri markalarına galerimizden ulaşabilirsiniz. Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölüm dizi sponsorları ve takı modelleri sizlerle buluştu. Sevilen dizide giyilen diğer kıyafetlerin de markalarını Kaderimin Yazıldığı Gün sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 49. Bölüm 22 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok