Kaderimin Yazıldığı Gün 48. Bölüm Kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 48. bölüm Elif kaban elbise ve ceket markaları Kahraman takım elbiseleri 15 aralık giyimleri dizi kıyafetleri markası sizlerle olurken, Elif bordo desenli çanta mavi gömlek ve kahverengi kaban siyah gömlek ve küpe ne marka sorularını da yanıtlıyoruz.

Kaderimin Yazıldığı Gün 48. bölüm 15 Aralık dizi kıyafetleri ile Hatice Şendil yine göz kamaştırıyor. Hatice Şendil (Elif) giyimleri kadar Begüm Kütük dizi kıyafetleri de dizi modasını yakından takip edenlerle buluşuyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün dizi kıyafetleri ve dizi sponsorları 48’inci bölümde dikkat çeken Özcan Deniz (Kahraman) takım ve kaban markaları da galerimizdeki yerini diziyi izleyen seyirci ile buluşuyor. Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölüm kıyafetleri arasında dikkat çeken ve tarzınız ile uyum sağlayan modellerin markalarını öğrenerek aynı zamanda satın alma imkanı da yakalayacaksınız.

 

Hatice Şendil (Elif) desenli bordo clutch çanta markası: "Vovi Bag"

Hatice Şendil (Elif) desenli bordo clutch çanta markası: “Vovi Bag”

Kaderimin Yazıldığı Gün Elif giyimleri, Defne kıyafetleri ve Kahraman gömlek ceket takımları sizler için sayfamızda paylaşıldı. Kırk sekizinci bölümde öne çıkan dizi kıyafetleri başında Elif’in kahverengi kabanı, desenli bordo çantası, siyah gömlek ve etek kombini yer alıyor. Elif sırt detaylı mavi gömlek modeli ev siyah eteği ile de göz kamaştırıyor.

 

Elif çizgili mavi kaban ve pantolon kombini de dikkatlerden şıklığı ile kaçmayan bir diğer parça oluyor. Elif’in cenaze töreninde giydiği siyah kaban ve siyah elbise modeli de beğenilerini kazanırken, bu kombini tamamlamak için tercih ettiği gri eldivenleri de kış aylarının trendlerinden oluyor. Elif takıları ile de göze hitap ediyor.

 

Elif küpesi, kolyesi, bileklik ve yüzük modelleri de hoşunuza gidiyor ve ne marka diye merak içinde kalıyorsanız, sizler için markalarını açıklamaya devam ediyor. Elif bej rengi uzun bluz modeli markası da bu hafta açıklanıyor. Kahraman ise cenaze töreninde giydiği siyah takım ve palto markalarını sorgulatırken, tercih ettiği lacivert takımı ve beyaz gömlek kombini ile şıklık içinde.

 

Siyah gömlek ve füme takım kombini ile de göze hitap eden Kahraman giyimleri markalarına da hem galerimizden hem de Kaderimin Yazıldığı Gün sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yeni bölümde dikkat çeken dizi kıyafetlerinin ne marka olduklarına, kim nereden giyinmiş, ne kadara giyinmiş ve hangi markalar bu hafta sponsor olmuş öğrenmek için galerimizi gezelim.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 15 Aralık  48. Bölüm Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok