Kaderimin Yazıldığı Gün 45. Bölüm Kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 24 Kasım 45. bölüm dizi sponsorları Elif siyah ceket ve kaban markaları bordo elbisesi ne marka Defne beyaz siyah elbise markası Kahraman siyah takım elbise dizi kıyafetleri, giyimleri ve takıları markaları açıklanıyor.

Her salı akşamı Star TV ekranlarında yeni bölümleri ile ekranda olan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde giyilen kıyafetlerin ne marka olduklarını sizler için açıklamaya devam ediyor, sevdiğiniz dizi Kaderimin Yazıldığı Gün giyimleri arasında dikkat çeken kıyafetleri yakından inceleme imkanı sunuyoruz.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün Elif 45. bölüm elbiseleri bu haftanın en şık dizi kıyafetlerinden biri oluyor. Hatice Şendil kıyafetleri markalarını merak edenler galerimizde merakını giderebilecek detaylar bulacaklar. Elif davette giydiği bordo elbise ve siyah kaban kombini ile dikkat çekiyor.

 

Hatice Şendil (Elif) önü düğmeli ve siyah deri kemerli siyah uzun ceketi

Hatice Şendil (Elif) önü düğmeli ve siyah deri kemerli siyah uzun ceketi

Elif yeni bölümde siyah beli kemerli ceket modeli ile de dikkat çekiyor. Elif siyah elbisesi ile kombin ettiği bu ceketi ile çok hoş görünüyor. Kusursuz güzelliğini gözler önüne seren seçimler yapan Elif, broşları ile de beğeni kazanıyor. Kaderimin Yazıldığı Gün 45’inci bölüm kıyafetleri markaları arasında Elif kıyafetlerine rastlayacaksınız.

 

Defne (Begüm Kütük) yarasa kol siyah sade görünümlü sıfır yaka elbisesi ile beğeni kazanan bir diğer isim oluyor. Defne siyah elbise yanı sıra davette giydiği omuz detaylı beyaz ve siyah rengin birlikte kullanıldığı elbisesi ile de göz kamaştırıyor. Elif siyah ve beyaz elbise markasını meraklıları için açıklıyoruz.

 

Kahraman takım modellerinden siyah renkten vazgeçemiyor. Kahraman siyah takım elbise markasını da galerimizden öğrenebileceksiniz. Yeni bölüm Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri dizi sponsorları için takipten ayrılmayın.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 45. Bölüm 24 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok