Kaderimin Yazıldığı Gün 43. Bölüm Kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 43. bölüm dizi sponsorları Elif sırtı açık siyah elbise Defne triko elbise deri ceket markaları Elif siyah boncuklu kolye markası Kahraman takım ceket ve Elif mavi deri ceket beyaz tüylü ceket ne marka açıklanıyor.

Salı akşamlarının heyecanlı dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölüm kıyafetleri markaları sayfamızda sizlerle buluşuyorken, dizinin son bölümünde giyilen Elif ve defne kıyafetlerini çok beğenenler için nereden nasıl satın alacaklarını, Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi kıyafetlerine nasıl ulaşacaklarını açıklıyoruz.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 43. bölüm kıyafetleri markaları arasında Kahraman giyimleri markasını da öğrenebileceksiniz. Yeni bölümde Kaderimin Yazıldığı Gün Hatice Şendil’in hayat verdiği Elif karakteri siyah elbise, kolye, deri ceket ve beyaz tüylü ceket kombinleri ile dikkat çekiyor.

 

Elif sırtı açık siyah elbisesi ile göz kamaştırıyor. Elif mavi deri ceketi de yeni sezon trendlerinden biri. Elif giydiği beyaz tüylü ceket modelini de çok sevdiriyor. Kaderimin Yazıldığı Gün Elif giyimleri markalarına galerimizden ulaşabilirsiniz. Elif siyah boncuklu kolyesi ile de çok şık bir kombin tamamlıyor.

 

Defne ise geçen hafta giydiği yeşil deri ceketi ile 10 Kasım akşamı yayınlanan 43’üncü bölümde de göz kamaştırıyor. Defne kısa kol triko elbisesini kemer detayı ile tamamlıyor.

 

Defne triko elbise altına giydiği taba rengi botları ile de beğeni kazanıyor. Taba rengini deri bilekliğinde de tercih eden Defne, şıklığı ile göz kamaştırıyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün 43. Bölüm Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok