Kaderimin Yazıldığı Gün 42. Bölüm Kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 42. bölüm Elif beyaz nikah elbisesi, kolye ve küpesi Defne siyah elbise deri mont Elif elbise dizi sponsorları Şükran mavi elbise Meryem bordo elbise ve Kahraman deri ceketi 3 kasım yeni bölüm ardından sizlerle olacak.

Aşklarına güvenerek bir araya gelen Kahraman ve Elif’i yeni serüvenler beklerken Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi kıyafetleri de ilgi görmeye devam ediyor, dizi sponsorları ve kim nereden giyiniyor merak ettiriyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün 42. bölüm dizi kıyafetleri içinde bu hafta Elif’in giydiği yakası ve kol uçları inci detaylı beyaz uzun elbise şıklığı ile göz kamaştırıyor. Elif beyaz elbisesi içinde büyülerken, Kahraman smokini ile dikkat çekiyor.

 

Hatice Şendil (Elif) v yakalı yakasında ve kollarında inci detayları bulunan beyaz kalem elbise

Hatice Şendil (Elif) v yakalı yakasında ve kollarında inci detayları bulunan beyaz kalem elbise

Defne ise bu ikilinin bir araya gelmesini engellemek için çaba sarf ederken giydiği kıyafetler ile göz dolduruyor. Defne’nin deri ceketi ve siyah elbisesi bu haftanın en şık kombinlerinden biri oluyor. Elif de bu hafta siyah elbise modeli ile beğeni topluyor.

 

Elif’in Kahraman ile birlikte sözlenirken giydiği beyaz elbise markasına sayfamızda yer vereceğiz. Defne’nin deri montu ve siyah elbisesi ile kullandığı deri çanta markasını da sizlerle paylaşacağız. Elif kolye, yüzük ve bileklik takı modelleri sponsorlarını da açıklayacağız.

Elif yakası beyaz inci detaylı elbise içinde göz kamaştırıyor. 42. bölüm Kaderimin Yazıldığı Gün Elif kıyafetleri arasında bu beyaz elbise çok beğenilmekle kalmayacak markası nedir merak ettirecek. Elif’in giydiği bu elbise ile kullandığı küpesi de çok hoş bir detay olmuş. Elif beyaz uzun v yakalı elbisenin sadece yaka kısmında değil kollarında da inci detayı bulunmakta.

 

Defne’nin giydiği koyu yeşil deri ceket kendinden desenli olması ile çok hoş bir görünüm sergiliyor. Yeni sezonun moda deri mont modelleri arasında Defne deri ceketine sıklıkla rastlayabiliriz. Defne siyah elbisesi de oldukça şık. Sade görünümü ile şıklığını göz önüne koyan Defne bu haftanın Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi kıyafetleri arasında kendinden sıkça söz ettirecek.

 

Yeni bölümde Şükran’ın giydiği mavi elbisesi de dikkat çekiyor. Meryem ise bordo elbisesi ile Şükran’ın şıklığından geri kalmıyor.

 

Hatice Şendil ve Özcan deniz’in başrollerde yer aldığı Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi kıyafetlerinin markalarını galerimizden öğreneibileceğiniz gibi, Kaderimin Yazıldığı Gün sayfasında da dizilerde kim ne giymiş nereden giyinmiş dizi sponsorları nelerdir öğrenmeniz mümkün.

Kaderimin Yazıldığı Gün 42. Bölüm 3 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok