Kaderimin Yazıldığı Gün 36. Bölüm Kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 36. bölüm giyimleri, Kahraman takım elbise modeli, Elif mavi gömlek markası, Yeşil bluzu markaları ve takıları, Defne kırmızı bluz dizi sponsorları ve takıları ne marka sorularınızın yanıtlanıyor.

Star TV’nin salı dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün, 36. bölüm dizi sponsorlarını galerimizde açıklamaya devam ediyoruz. Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi kıyafetleri markaları ve Elif ile Defne giyimleri hangi markalardan sorularınızın yanıtlarına galerimizde Kaderimin Yazıldığı Gün sayfamızda yer veriyoruz. fenomen dizide Begüm Kütük ve Hatice Şendil şık elbise modelleri ile gözlerimizi kamaştırıyor. 22 Eylül Özcan Deniz’in giydiği takım markalarına da yer vermeye çalışıyoruz.
Kaderimin Yazıldığı Gün 36’ınci bölümde Elif’in giydiği lacivert gömlek, dizleri yırtık kot pantolon, ayakkabı ve kolye kombini beğeni kazanan Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri arasında yerini aldı bile. Elif kruvaze kesim lacivert gömleği ne marka, Elif lacivert gömlek ile kombin ettiği boncuklu kolyesi hangi markadan sizlerle buluşturacağız.

 

Hatice Şendil (Elif) lacivert gömleği ve dizleri yırtık jean

Hatice Şendil (Elif) lacivert gömleği ve dizleri yırtık jean

Elif’in yeni bölümde giydiği yeşil bluz, pantolon kombini de çok şık. Kaderimin Yazıldığı Gün otuz altıncı bölüm kıyafetleri arasında Elif halka küpe ve turuncu boncuklu bilekliği ile de şıklığını tamamlamayı başarıyor. Son bölümde Elif giyimleri dizi sponsorları için takipten ayrılmayın.

 

Sevilen dizinin yeni bölümünde Defne’nin giydiği kolları siyah püsküllü kırmızı bluzu da farklı tasarımı ile dikkat çekiyor. Defne kırmızı bluz kombinin de çok beğeneceksiniz. Özellikle de dikkatleri üstünde toplamayı seven bayanlar Defne kırmızı püsküllü bluzu markasını öğrenmek isteyecek. Defne giyimleri markalarını da sizler için sayfamızda ve galerimizde açıklamaya devam edeceğiz.

 

Özcan Deniz Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Kahraman kıyafetleri ile karizmatik bir estetiklik içinde. Kahraman gömlek, ceket ve pantolon takım elbise modelleri, Kahraman ayakkabı ve kol saati markalarına da sayfamızda yer veriyoruz. Kahraman’ın son bölümde giydiği siyah gömlek, gri ceket takımı erkek giyim kesimin dikkatinden kaçmayacak.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri, giyim sponsorları ve yeni bölümde kullanılan aksesuar markaları hakkında her hafta sizleri bilgilendirmeye devam ederken, sosyal medya adreslerimizden de bu kıyafetlerin markalarını duyurmaya devam ediyoruz. Kaderimin Yazıldığı Gün 22 eylül kıyafetlerine sizler için galerimizde yer veriyoruz. Şimdilik markaları açıklanmadı ancak dizinin yeni bölüm ardından açıklanacağından şüpheniz olmasın.

Kaderimin Yazıldığı Gün 36. Bölüm 22 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok