Kaderimin Yazıldığı Gün 35. Bölüm Kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün Elif gümüş renkli elbise, Defne uzun kırmızı elbise markası dizi sponsorları ve giyimleri, Defne beyaz gömlek Elif çizgili elbise markalarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yepyeni bölümleri ile dizi kıyafetleriyle adından söz ettirmeye devam edecek olan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin 35. bölüm kıyafetleri ve dizi sponsorlarına sayfamızda yer vermeye devam ediyoruz. Kaderimin Yazıldığı Gün 15 Eylül Star TV’de ikinci sezon (yeni sezon) kıyafetleri göz kamaştırıyor. Hatice Şendil, Begüm Kütük ve Özcan Deniz giyimleri ne marka, hangi sponsorların kıyafetlerini taşıyorlar her Salı akşamı Kaderimin Yazıldığı Gün kıyafetleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Begüm Kütük (Defne) 35. bölüm kırmızı elbise modeli markası: "Melih Yazgan"

Begüm Kütük (Defne) 35. bölüm kırmızı elbise modeli markası: “Melih Yazgan”

Kaderimin Yazıldığı Gün ikinci sezon kıyafetlerini inceleyelim.

 

Yeni sezon bölümlerinde Elif’in giydiği siyah beyaz çizgili elbise modeli günlük kıyafetlerimiz arasında yer almayı hak edecek şıklığa sahip. Ancak Elif’in ikinci sezon birinci bölümde giydiği sırt dekolteli payetli uzun elbise şahane görünümü ile göz kamaştırıyor.

 

Elif’in günlük giyimleri arasında tercih ettiği beyaz desenli gömlek ve kot pantolon kombini de beğeneceğiniz dizi kıyafetleri arasında yer alacak. Elif 35’inci bölümde giydiği mavi gömlek, jean ve taba rengi bot modeli kombini ile de dikkat çekiyor. Güzelliği ile dikkat çeken Elif elbiseleri kadar küpe modelleri de beğeni topluyor.

 

Defne otuz beşinci bölümde önü kısa arkası uzun omuz kısmında dekolte detayı bulunan beyaz gömleği ile şıklık içinde. Defne beyaz gömlek ve siyah ispanyol paça pantolon kombini ile göz kamaştıran bir güzelliğe bürünmüş vaziyette. Defne kırmızı uzun elbise modeli bu haftanın en şık dizi elbisesini üzerinde taşıyor.

Hatice Şendil’in yeni sezonda giydiği kayık yaka elbise modeli de çok beğenildi, kendine hayran bıraktı. Elif kayık yaka kokteyl elbisesi markasına da galerimizde yer verdik. Elif kırmızı elbisesinin tasarımcısı ünlü modacı Süleyman Tezcan’dır. Dizinin yeni bölüm giyim sponsorlarını açıklamaya devam edeceğiz.

Kaderimin Yazıldığı Gün 35. Bölüm 15 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok