İstanbullu Gelin 9. Bölüm Kıyafetleri

istanbullu gelin 9. bölüm kıyafet sponsorları

İstanbullu Gelin kıyafetleri markası ve fiyatları, İstanbullu Gelin dizi sponsorları ve İstanbullu Gelin Süreyya kıyafetleri nereden satın alınır açıklanıyor. İstanbullu Gelin dizisinde giyilen kıyafetler fiyat ve mağaza detayları sizlerle.

Star TV ekranlarında 28 Nisan akşamı izleyicisi ile buluşacak olan İstanbullu Gelin 9. bölüm kıyafetleri markaları ve İstanbullu Gelin dizi sponsorları buradan sizler için açıklanıyor. İstanbullu Gelin dizisinde giyilen kıyafetler nereden satın alınır, marka ve mağaza bilgilerine de görsel açıklamalarında ulaşabilirsiniz.

 

İstanbullu Gelin 9. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ekranların beğeni ile izlenen dizisi İstanbullu Gelin yeni bölüm kıyafetleri markaları merak edilmeye devam ediyor. İstanbullu Gelin Süreyya kıyafetleri,
Begüm ve İpek kıyafetleri satın almak isteyenler için marka, fiyat, mağaza detaylarıyla sizlerle paylaşılıyor.

istanbullu gelin 9. bölümde süreyyanın giydiği elbise

Süreyya İşlemeli Fırfırlı Ekru Elbise Markası

İstanbullu Gelin dokuzuncu bölümde Süreyya giydiği ekru renk elbise ile göz kamaştırıyor. Oldukça sempatik bir görünüm kazanan Süreyya’nın ekru fırfır ve yakası işleme detaylı elbisesi nereden, merak edenler için açıklanacaktır.

 

Süreyya ekru elbise marka ve fiyatını öğrenmek isteyenler, dizinin yeni bölümü ardından bizi tekrar ziyaret edebilirler. Süreyya’nın yakası işlemeli, kolları farbalalı ekru elbisesi satın almak isteyenler için detaylarıyla burada yayınlanıyor.

 

İstanbullu Gelin 9’uncu bölüm 28 Nisan kıyafetleri arasında İpek’in giydiği siyah elbise de nefes kesiyor. İpek havalı görünen elbiseler giymeye devam ediyor ve siyah elbisesi de bunlar arasında yer alıyor.

istanbullu gelin 9. bölümde ipekin giydiği elbise

İpek Siyah Elbise Markası

İpek’in kolları tül detaylı siyah elbisesi markası merak ediliyor. İpek siyah elbise ne marka ve fiyatı ne kadar öğrenmek isteyenlerle paylaşıyor olacağız. Uzun tül kol ve V yaka elbisesini çizgili clucth çanta ile kombin ederek şıklığını tamamlıyor.

 

İstanbullu Gelin dizisinde giyilen kıyafetler arasında son bölümlerde Begüm kıyafetleri de dikkatleri çekiyor. Begüm kırmızı ceket, siyah pantolon ve beyaz gömlek kombini ile karşımıza çıkıyor.

 

Bu hafta Begüm kıyafet sponsorları merak edilirken, lacivert trençkot markası da öğrenilmek isteniyor. Begüm’ün giydiği lacivert trençkot ve yeni bölümde dikkat çeken Süreyya kot ceket marka bilgilerine de yer vermeden geçmiyoruz.

 

İstanbullu Gelin 9. Bölüm 28 Nisan Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok