İstanbullu Gelin 76. Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin kıyafetleri, İstanbullu Gelin dizi sponsorları ve İstanbullu Gelin yeni bölüm kıyafet markaları açıklandı. Süreyya, İpek ve Faruk kıyafetleri, küpe, takı, ayakkabı ve çanta marka ve fiyatları yayınlandı.

İstanbullu Gelin kıyafetleri markaları ve fiyatları açıklandı, İstanbullu Gelin 76. bölümde giyilen kıyafetler ne marka, dizi sponsorları ve İstanbullu Gelin takı ile aksesuar markalarına buyurun birlikte göz atalım. İstanbullu Gelin kıyafetleri marka ve dizi sponsorlarına 76. bölümde de yer verdik. İstanbullu Gelin yeni bölüm kıyafetleri yine çok konuşulacak.

 

İstanbullu Gelin Süreyya kıyafetleri

Marka: Pinko Pudra Kaşmir Triko Kazak
Fiyat: 2,850,00 TL
Mağazada İncele

Dizinin başrol oyuncusu Aslı Enver İstanbullu Gelin kıyafetleri ile yine adından söz ettiriyor. İstanbullu Gelin Süreyya kıyafetleri kadar kullandığı küpe modelleri ile de dikkat çekiyor. İstanbullu Gelin Süreyya halka küpe modelleri markaları son bölümde oldukça merak edildi. İstanbullu Gelin Süreyya kıyafetleri markaları ile birlikte takı modellerine de yer verdik.

 

İstanbullu Gelin İpek kıyafetleri

İstanbullu Gelin son bölümde İpek giydiği beyaz elbise ile göz kamaştırdı. İstanbullu Gelin İpek gelinlik elbisesi markasını da merak eden ziyaretçilerimizle paylaştık. İpek’in giydiği diğer kıyafetlerin markalarına da yer vermeye devam edeceğiz.

Marka: Mers Göz Halka Küpe
Fiyat: 695,00TL
Mağazada İncele

İstanbullu Gelin Süreyya küpe markaları

 

İstanbullu Gelin dizisinin 15 Mart yeni bölümünde kullanılan küpeler yine göz kamaştırdı, yine markasını merak ettirdi. Süreyya’nın taktığı küpeler ne marka, mağaza ve fiyat detaylarına yer verdik. Süreyya kıyafetleri dizi sponsorları ile birlikte her bölüm merak ettiğiniz detayları yayınlıyor olacağız.

 

İstanbullu Gelin yeni bölümde kıyafetlere galerimizde göz atalım ve marka bilgilerine ulaşalım. İstanbullu Gelin kıyafetleri mağaza linki ürün kodları ve fiyatları, nereden satın alınır sizlerle paylaşılmıştır.

 

İstanbullu Gelin 76. Bölüm 15 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok