İstanbullu Gelin 7. Bölüm Kıyafetleri

istanbullu gelin 7. bölümde giyilen kıyafetler

İstanbullu Gelin kıyafetleri, dizi sponsorları ve marka fiyatları açıklanıyor. İstanbullu Gelin 7. bölüm 14 Nisan dizi kıyafetleri nereden, mağazası açıklanıyor.

İstanbullu Gelin kıyafetleri markaları her hafta sizlerle buluştuğu gibi bu hafta İstanbullu Gelin 7. bölüm kıyafetleri sponsor markaları da açıklanıyor. İstanbullu Gelin Süreyya kıyafetleri ve Faruk kıyafetleri nereden satın alınır, mağaza ve fiyat detayları buradan yayınlanıyor.

 

İstanbullu Gelin 7. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ekranların sevilen Cuma akşamı dizisi İstanbullu Gelin dizi sponsorları merak edenlerle buluşmaya devam ediyor. Özcan Deniz ve Aslı Enver kıyafet markalarını, takı sponsorlarını ve ayakkabılar nereden satın alınır yayınlanıyor. İstanbullu Gelin yedinci bölüm kıyafetleri görselleri galerimizde yayınlandı, açıklamalarında marka bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

istanbullu gelin 7. bölüm süreyyanın giydiği trençkot

Süreyya Haki Yeşil Trençkot Markası

İstanbullu Gelin Süreyya’nın 7’inci bölümde giydiği yeşil trençkot markası merak ediliyor. Süreyya yeşil trençkot nereden satın alınır, yeni bölüm ardından sizlerle paylaşılacak. Süreyya’nın haki yeşil mont markasını ve fiyatını öğrenmek için bizden ayrılmayın.

 

Süreyya yeşil trençkotu üzerine kullandığı kiremit rengi şalı ile de dikkatleri üstüne çekiyor. Süreyya atkı ne marka ve fiyatı yayınlanıyor. Süreyya kiremit rengi şal/atkı marka ve fiyat detayları için galerimize göz atabilirsiniz.

 

İstanbullu Gelin yedinci bölüm kıyafetleri arasında Faruk’un giydiği lacivert trençkot modeli de çok sevildi, beğenildi ve markasını merak ettirdi. İstanbullu Gelin Faruk’un giydiği lacivert mont markası hakkında detayları sizlerle buluşturacağız. Yeni bölüm ardından Faruk yağmurluk markasını öğrenebilirsiniz.

istanbullu gelin 7. bölüm farukun giydiği trençkot

Faruk Lacivert Trençkot Markası

İstanbullu Gelin 14 Nisan kıyafet sponsorları arasında merak edilen dizi kıyafetleri sizlerle paylaşılmaya devam ediyor. Süreyya’nın haki renkli çantası ve siyah botu markaları da merak edilmekte. Süreyya’nın çanta markası, bot nereden satın alınır sorularının yanıtları buradan yayınlanıyor.

 

Süreyya bu hafta giydiği hırka kombinleri ile de dikkat çekiyor, şıklığı ile göz kamaştırıyor. Süreyya bej rengi hırkası ve krem rengi hırka markaları da merak ediliyor. İstanbullu Gelin 7. bölüm kıyafetleri arasında Süreyya’nın giymiş olduğu krem ve beyaz hırka nereden öğrenmek için takipte kalın.

 

İstanbullu Gelin 7. Bölüm 14 Nisan Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok