İstanbullu Gelin 6. Bölüm Kıyafetleri

istanbullu gelin 6. bölüm dizi sponsorları

İstanbullu Gelin kıyafetleri markası ve fiyatları yayınlanıyor, Süheyla nereden giyiniyor dizi sponsorları sizlerle paylaşılıyor. İstanbullu Gelin 6. bölüm 7 Nisan kıyafet sponsorları da sizlerle.

star TV’nin Cuma akşamlarına damga vuran dizisi İstanbullu Gelin 6. bölüm kıyafetleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. İstanbullu Gelin Kıyafetleri her hafta merak ediliyor, yeni bölüm kostüm sponsorları, marka ve fiyatları sizlerle paylaşılıyor.

 

İstanbullu Gelin dizisinde giyilen Süreyya kıyafetleri özellikle beğeni kazanıyor. İstanbullu Gelin İpek elbiseleri de göz kamaştırıyor. İzleyecinin merakını giderecek İstanbullu Gelin kıyafetleri markaları, fiyatları ve mağazaları ise buradan açıklıyoruz.

 

İstanbullu Gelin 6. bölüm kıyafet sponsorları

 

İstanbullu Gelin 7 Nisan Cuma akşamı aynı saatinde ekranlarda ki yerini alırken, Faruk ve Süreyya kıyafetleri nereden satın alınır sorularının yanıtı da burada yer alıyor. İstanbullu Gelin Faruk trençkot, Süreyya etek ve bluz kombinleri mağazası bilgilerine erişmek için, bizi takip etmeye devam edin.

 

İstanbullu Gelin 6’ıncı bölümde Süreyya’nın hamile olduğunu söylediği sahnede üzerinde ki ten rengi piliseli etek dikkat çekiyor. Süreyya’nın diz altında biten pileli eteği ne marka merak ediliyor.

 

Süreyya piliseli pudra etek modelini siyah kazak ve şık kolyeler ile kombinliyor. Süreyya’nın siyah kazak ve ceket kombini markalarına da buradan ulaşabilirsiniz.

 

Faruk bu hafta da trençkotu ile dikkat çekiyor. Geçtiğimiz hafta hatırlarsanız bej rengi trençkotu ile çok beğenilmişti. Bu hafta ise siyah trençkot ile karşımıza çıkıyor. İstanbullu Gelin Faruk trençkot nereden açıklıyoruz.

 

İstanbullu Gelin altıncı bölüm kıyafetleri arasında Süreyya’nın lacivert V yaka bluzu ve yine piliseli etek kombini dikkatlerimizden kaçmıyor. Diz altında biten siyah pileli kabarık etek ve lacivert V yaka bluz kombini markalarına yer vermeden geçmiyoruz.

 

İstanbullu Gelin 6. Bölüm 7 Nisan Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. yasemin canki dedi ki:

    Kapaktaki suryyaya ait krem rengi elbise ne marka