İstanbullu Gelin 3. Bölüm Kıyafetleri

istanbullu gelin 3. bölümde giyilen kıyafetlerin markası

İstanbullu Gelin kıyafetleri markaları, Süreyya ve İpek gelinlik markası, Faruk damatlık nereden açıklanıyor. İstanbullu Gelin dizi sponsorları yayınlanıyor.

İstanbullu Gelin 3. bölüm kıyafetleri markaları sizler için sayfamıza ekleniyor, yeni bölüm dizi sponsorları buradan açıklanıyor. İstanbullu Gelin kıyafetleri markası, fiyatları ve mağazası merak ediliyor. Özcan Deniz, Aslı Enver ve Dilara Aksüyek kıyafetleri nereden satın alınır merak ediliyor.

 

İstanbullu Gelin 3. bölüm kıyafet sponsorları

 

Star TV ekranlarında 17 Mart yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya (aslı Enver) ve İpek (Dilara Aksüyek) gelinlik modelleri ile göz kamaştırıyor. Faruk ve Fikret damatlık modelleri ile de en az gelinlik kadar şıklıklarından söz ettiriyor. İstanbullu Gelin 3. bölümde giyilen kıyafetlerin sponsor markaları sizlerle paylaşılıyor.

 

Süreyya gelinlik

istanbullu gelin 3. bölüm süreyyanın giydiği gelinlik

Süreyya Gelinliği Markası

İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya gözlerimizi büyüleyen bir gelinlik modeli ile karşımıza çıkıyor. İstanbullu Gelin 3’üncü bölümde Süreyya ile Faruk’un düğünlerini izleyeceğiz. Süreyya geniş yaka dantel ve uzun duvak detaylı gelinlik markasını merak ettiriyor.

 

Faruk damatlık

 

İstanbullu Gelin dizisinin üçüncü bölümünde Faruk’un düğününde giydiği damatlık markası da merak ediliyor. Faruk smokin nereden açıklanıyor.

 

İpek gelinlik

istanbullu gelin 3. bölüm ipekin giydiği gelinlik

İpek Gelinlik Markası

İstanbullu Gelin dizisinde çifte düğün yaşanıyor. İpek ile Fikret’te evleniyor. İpek’in gelinliği de oldukça şık ve göz kamaştırıcı. İpek gelinliği nereden, marka ve mağaza detayları hakkında sizleri bilgilendiriyor olacağız.

 

Süreyya sarı tüylü kazak

 

İstanbullu Gelin üçüncü bölüm Süreyya sarı kazak dikkatleri çekiyor. Süreyya’nın 3. bölümde giymiş olduğu sarı tüylü kazak nereden merak ettiriyor.

 

Faruk güneş gözlüğü

istanbullu gelin 3. bölüm farukun gözlüğü

Faruk Güneş Gözlüğü Markası: “Ray Ban”

Özcan Deniz İstanbullu Gelin dizisinde giydiği kıyafetler kadar, kullandığı gözlük ve saat aksesuarları ile de dikkatleri çekiyor. Faruk siyah güneş gözlüğü markası merak edenler için açıklandı.

 

Süreyya kırmızı kazak ve kaban

 

Süreyya’nın yeni bölüm kıyafetleri arasında kırmızı örgü kazağı ve kaban modelleri de markalarını merak edenler arasında İstanbullu Gelin dizi kıyafetleri arasında.

 

İstanbullu Gelin 3. Bölüm 17 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Hilal dedi ki:

    Istanbullu Gelin dizisindeki ipek’in gelinliginin markasını öğrenebilir miyim