İstanbullu Gelin 2. Bölüm Kıyafetleri

istanbullu gelin 2. bölümde giyilen kıyafetler

İstanbullu Gelin kıyafetleri, dizi sponsorları ve kıyafet kombinleri markaları açıklanıyor. İstanbullu Gelin Süreyya gelinlik, Faruk smokin nereden satın alınır açıklanıyor.

Star TV2nin yeni dizisi İstanbullu Gelin kıyafetleri markalarına ve fiyat bilgilerine sayfamızdan ulaşabilir, İstanbullu Gelin dizi sponsorları hakkında galerimizden bilgi edinebilirsiniz. İstanbullu Gelin 2. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

 

İstanbullu Gelin 2. bölüm kıyafet sponsorları

 

İstanbullu Gelin dizisinin 2. bölümünde giyilen kıyafetlerin markalarını, Faruk (Özcan Deniz) kazak ve kaban nereden, Süreyya (Aslı Enver) gelinlik, hırka ve t-shirt markası nedir, fiyatları ne kadar açıklanıyor. İstanbullu Gelin kıyafet sponsorları hakkında sizleri sosyal medya adreslerimizden de bilgilendireceğiz.

 

Süreyya gelinlik

istanbullu gelin 2. bölüm süreyyanın gelinliği

Süreyya Gelinlik Markası

İstanbullu Gelin Süreyya kıyafetleri ilk bölümden itibaren dikkat çekmeyi başardı. Süreyya’nın giydiği gelinlik modeli de ikinci bölüm kıyafetlerine damga vuracak. Süreyya gelinlik markası nedir açıklıyor olacağız.

 

Süreyya beyaz t-shirt ve jean

 

İstanbullu Gelin 2’inci bölümde Süreyya hamama giderken beyaz t-shirt, jean pantolon kombini ile göze çarpıyor. Süreyya’nın giydiği tişört ve kot pantolon markalarını merak edenler için açıklıyoruz.

 

İpek siyah dantelli elbise

istanbullu gelin 2. bölüm ipekin elbisesi

İpek Siyah Danteli Elbise Markası

İstanbullu Gelin İpek kıyafetleri marka ve fiyatları da sayfamızda açıklanıyor. İpek’in giydiği dantel detaylı siyah elbise nereden diye merak edenler için açıklıyor olacağız. İpek’in giydiği siyah elbise mağazasını da yayınlıyoruz.

 

Süreyya kırmızı kazak

 

İstanbullu Gelin ikinci bölüm Süreyya kırmızı kazak markası ve fiyatı detaylarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Süreyya kırmızı örgü kazak mağazasını da yayınlamaya çalışacağız.

 

Faruk smokin

istanbullu gelin 2. bölüm farukun smokini

Faruk Smokin Markası: “Levon Kordonciyan”

İstanbullu Gelin Faruk kıyafetleri izleyicinin dikkatini çekiyor. Faruk’un ‘inci bölümde giydiği siyah smokin markasını da merak edenler için açıkladık. Faruk’un giydiği damatlık modeli göz kamaştırdı.

 

Süreyya hardal sarısı hırka

 

İstanbullu Gelin 2. bölümde Süreyya kıyafetleri ile göz dolduruyor. Süreyya nereden giyindiğini merak ettiriyor. Süreyya hardal sarısı hırkasını beyaz t-shirt ve jean pantolon ile kombin ediyor.

 

Faruk gri kaban

 

Faruk’un yeni bölüm kıyafetleri arasında gri kaban modeli çok sevildi. Faruk gri kaban markası nedir, fiyat ve mağazası hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Faruk’un 10 Mart yeni bölümde giydiği gri kaban nereden satın alınır öğrenmek için takipte kalın.

 

İstanbullu Gelin 2. Bölüm 10 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. Gulhan karakoc dedi ki:

    3. Bolumde bekarliga vedada giydigi siyah ince askili derin dekolteli elbisesinin markası ne?

  2. ırmak güzel dedi ki:

    2.bölümde süreyyanın giydiği bej rengi örgü kazak masrkası ?