İstanbullu Gelin 13. Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 13. bölüm dizi sponsorları

İstanbullu Gelin kıyafetleri, İstanbullu Gelin dizi sponsorları ve İstanbullu Gelin Süreyya kıyafetleri ne marka açıklıyoruz. İstanbullu Gelin 13. bölüm kıyafetleri satın al.

Her cuma akşamı Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan İstanbullu Gelin kıyafetleri markaları, 13. bölümde de sizlerle buluşuyor. İstanbullu Gelin dizi sponsorları meraklısı için buradan yayınlanıyor. İstanbullu Gelin Süreyya kıyafetleri başta olmak üzere, dizide giyilen kıyafetler nereden satın alınır açıklıyoruz.

 

İstanbullu Gelin 13. bölüm kıyafet sponsorları

 

İstanbullu Gelin Süreyya, Faruk ve Begüm kıyafetleri diziyi yakından takip eden izleyicilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. İstanbullu Gelin kıyafet sponsorları, her hafta olduğu gibi, galerimizde marka ve fiyat açıklaması ile yer alıyor. İstanbullu Gelin dizisinde giyilen kıyafetler nereden satın alınır, mağazası hakkında da sizleri bilgilendiriyoruz.

istanbullu gelin 13. bölüm süreyyanın giydiği trençkot

Süreyya Bej Trençkot Markası

İstanbullu Gelin 13’üncü bölüm kıyafetleri arasında dikkat çeken tüm kombinleri sayfamıza eklemeye devam edeceğiz. İstanbullu Gelin Süreyya bu hafta giydiği ceket kombinleri ile göz kamaştırıyor.

 

Süreyya yeni bölümde yeşil ceket ve zımbalı ceket kombinleri markalarını merak ettiriyor. Süreyya yeşil ceket ne marka ve nereden satın alınır, sizlerle paylaşıyoruz.

 

İstanbullu Gelin 26 Mayıs kıyafetleri arasında Süreyya zımbalı ceketi de dikkatlerden şıklığı ile kaçmıyor. Süreyya zımbalı ceket markası, fiyatı ve satın alma mağazası hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

istanbullu gelin 13. bölüm süreyyanın giydiği ceket

Süreyya Yeşil Ceket Markası

Bu hafta ki yeni bölümde Süreyya’nın kombinlerini çok şık takılar ile tamamladığını görüyoruz. Süreyya kolyeleri ile gözlere hitap eden bir şıklık yakalıyor. Süreyya kolye markası da, dizi kıyafetleri takipçileri tarafından merak ediliyor.

 

Süreyya bu hafta yine çok şık bir trençkot ile karşımızda. Süreyya’nın giydiği bej rengi trençkot sponsor markası da merak edilmektedir. Sizler için yeni bölüm ardından markasını açıklayacağız.

 

Süreyya’nın beyaz bluz ve gömlek markaları, nereden satın alınır sorusunun yanıtı ve mağaza bilgisi ile de karşınızdayız. Dizinin yeni bölüm kıyafetleri sosyal medya adreslerimizden de markaları ile açıklanıyor.

 

İstanbullu Gelin 13. Bölüm 26 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok