İstanbullu Gelin 10. Bölüm Kıyafetleri

istanbullu gelin 10. bölüm dizi sponsorları

İstanbullu Gelin kıyafetleri, İstanbullu Gelin dizi kıyafetleri ve İstanbullu gelin Süreyya kıyafetleri satın al. İstanbullu Gelin 10. bölüm 5 Mayıs dizi sponsorları sizlerle.

Başrollerinde Özcan deniz ve Aslı Enver’in yer aldığı İstanbullu Gelin dizisi kıyafetleri sponsor markaları her hafta sizlerle buluşuyor. İstanbullu Gelin 10. bölüm kıyafetleri nereden satın alınır, marka ve fiyat bilgileri sizlerle buluşuyor. İstanbullu Gelin dizi sponsorları öğrenmek isteyenler için 5 Mayıs yeni bölüm ardından buradan açıklanıyor.

 

İstanbullu Gelin 10. bölüm kıyafet sponsorları

 

İstanbullu Gelin yeni bölüm kıyafetleri arasında Süreyya ve Faruk şık kombinler ile dikkat çekiyor. İstanbullu Gelin Süreyya kıyafetleri ne marka diye merak edenlerle paylaşıyor, yeni bölüm Begüm kıyafetleri sponsorlarına da yer veriyoruz. İstanbullu Gelin Faruk kıyafetleri satın almak isteyenler için mağaza detaylarıyla açıklanıyor.

istanbullu gelin 10. bölüm süreyyanın giydiği hırka

Süreyya Gri Zımbalı Hırka

İstanbullu Gelin onuncu bölümde Süreyya zımba detaylı hırkası ile çok şık görünüyor. İstanbullu Gelin Süreyya zımbalı hırka ne marka ve fiyatı ne kadar yayınlanacaktır.

 

Star TV ekranlarında 5 Mayıs akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan İstanbullu Gelin dizisinde Faruk giydiği sweatshirt ile çok dikkat çekiyor. Faruk’un kardeşi ile kavga ettiği sahnede üzerinde ki sweatshirtü dikkat çekiyor. Faruk sweatshirt nereden satın alınır yayınlanacaktır.

 

Süreyya güneş gözlüğü markası da merak edildi. Süreyya’nın yuvarlak güneş gözlüğü markası hakkında sizleri mutlaka bilgilendireceğiz. Süreyya gözlük nereden öğrenmek için takipte kalmaya devam edin.

istanbullu gelin 10. bölüm farukun giydiği sweatshirt

Faruk Sweatshirt Markası

İstanbullu Gelin 10’uncu bölüm dizi kıyafetleri arasında Süreyya’nın beyaz t-shirt, siyah çanta, mavi jean ve kolyeleri ile oluşturduğu kombini de beğeni kazandı. Süreyya kıyafetleri kombinleri markaları açıklanıyor.

 

Süreyya deri ceket modeli ile de dikkat çekti. Süreyya’nın giydiği siyah deri mont nereden satın alınır meraklısı ile paylaşılacaktır. Süreyya’nın polar pembe sabahlığı ve mavi pijama takımı markalarına da sayfamızda yer verilecektir.

 

Faruk siyah triko ve Begüm gömlek, ceket kombinleri marka ve mağaza bilgileri hakkında da bilgilenmek için, dizinin yeni bölüm ardından bizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

İstanbullu Gelin 10. Bölüm 5 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. MUAZZEZ dedi ki:

    ZIMBALI GRİ HIRKA MARKASI NEDİR

  2. Liz dedi ki:

    10. Bölüm süreyyanın sarı kazagı nereden