İnadına Aşk Oyuncuları ve Konusu

Çok yakın bir zamanda muhtemelen Haziran ayı içinde 1. Bölümü ile ekranlarda olması beklenen İnadına Aşk dizisinin oyuncu kadrosuna, hikayesine sayfamızda yer verdik. Genç oyuncuların başrolde olduğu İnadına Aşk dizisi, romantik komedi tarzında, bol heyecan ve kahkaha dolu bir yaz dizisi olacak.

Çok yakın bir zamanda muhtemelen Haziran ayı içinde 1. bölümü ile ekranlarda olması beklenen İnadına Aşk dizisinin oyuncu kadrosuna, hikayesine sayfamızda yer verdik. Genç oyuncuların başrolde olduğu İnadına Aşk dizisi, romantik komedi tarzında, bol heyecan ve kahkaha dolu bir yaz dizisi olacak.

Reytingleri alt üst etmesi beklenen dizinin konusuna bayılacaksınız. Yaz aylarında sizi Fox ekranlarına kilitleyecek olan dizide, her hafta farklı olayların işlemesi ve komedinin eksik olmaması kendini sevdirir bir dizi olacak ve beklide yaz dizisi olmaktan çıkıp, uzun soluklu sezon dizileri arasında yerini alacak.

İnadına Aşk dizisinin hikayesi ve konusu

İnadına Aşk dizisinin hikayesi ve konusu

İnadına Aşk Konusu

Bu dizide herkes inatçı… Erkeklerin ve kadınların bir hayli inatçı olduğu yeni dizide, aşkta inatçı oluyor. Gönül İşleri dizisinden tanıdığımız Can Yaman bu dizide başrol oynuyor.
Can Yaman’a ise Açelya Topaloğlu eşlik ediyor. Osman Sınav’ın yönetmenliğini üstlendiği romantik komedi dizisi İnadına Aşk konusu şöyledir;

Karadenizli bir ailenin kızı ile Aras teknolojinin yakışıklı ve çapkın oğlu arasında başlayacak olan aşk hikayesi, sizi ekranlara kilitleyecek. Yaman hem yakışıklı, hem zengin hem de patron. Yaman’ın yanında işe girecek olan Defne’yi hiç beklemediği olaylar zinciri karşılayacak.

İşin içine bir de Yaman’ın kız kardeşi Yeşim ve Defne’nin ağabeyi Çınar’ın aşkı da eklenerek. Çınar kız kardeşini Yaman’dan kıskanırken, Yaman’ın kız kardeşine aşık olmasıyla işler çığırında çıkacak.

Birbirleriyle tamamen zıt bir karakter olan Defne ve Yalın, başta birbirlerinden hiç haz etmeyen iki gençtir. Sürekli didişen ikili, birbirlerine çok da aşıktır.

Defne’nin ağabeyinin araya girmesi ile sürtüşmeler daha da gerilimli bir hal alır. Ancak Defne’nin ağabeyi de, Yaman’ı kız kardeşine aşık olunca içinden çıkılması oldukça zor cümbüş patlaması yaşanacaktır.

İnadına Aşk Oyuncu Kadrosu

İnadına Aşk oyuncuları ve karakterler

İnadına Aşk oyuncuları ve karakterler

 • Açelya Topaloğlu: Defne Barutçu
 • Can Yaman: Yalın Aras
 • Nilay Duru: Yeşim Aras
 • Eren Vurdem: Çınar Barutçu
 • Cevahir Turan: Ezgi Aksoy
 • Cem Belevi: Deniz Aras
 • Yeşil Dalgıçer: Leyla Aksoy
 • Taner Rumeli: Toprak Barutçu
 • Tibet Tursun: İdris Doruk Barutçu
 • Bilge Şen: Pembe Barutçu
 • Selim Güreta: Süreyya Aras

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Cok iyi bir dizidi ama bitti…