İlişki Durumu Karışık 2. Bölüm Kıyafetleri

İlişki Durumu Karışık kıyafetleri, İlişki Durumu Karışık dizi kıyafetleri ve İlişki Durumu Karışık dizi sponsorları Can damatlığı Ayşegül gelinliği markası 11 Temmuz 4. bölüm kıyafetleri sizlerle.

İlişki Durumu Karışık dizisi 2. bölüm kıyafetleri arasında bu hafta Ayşegül’ün gelinliği ve Can’ın beyaz damatlığı dikkat çekecek. Seren Şirince ve Berk Oktay’ın başrollerde yer aldığı İlişki Durumu Karışık kıyafetleri geçen hafta büyük rağbet görmüştü. 11 Temmuz akşamı Show TV’de ikinci bölümü ile ekranlarda olacak olan İlişki Durumu Karışık dizisi 2. bölüm kıyafetleri markalarına galerimizde sizler için yer veriyoruz.

Can ile tanışmasının ardından hayatında büyük bir değişiklik olan Ayşegül, birden kendini magazin sayfalarında Can’ın sevgilisi olarak görmeye başlar. Can Elif’e olan platonik aşkı nedeniyle Ayşegül’ü kullanır.

Elif (Eda Ece), Murat’a (Pamir Pekin) aşıkken, Can’ın kendisine olan hislerinin farkında bile değildir. Can Elif’i kıskandırmak için Ayşegül’e bir teklifte bulunur. Kağıt üzerinde bir evlilik teklifidir bu. Ancak Can ile Ayşegül’ün evlenmesi ikisinin de hiç aklına gelmeyen sonuçlara yol açacaktır.

Seren Şirince (Ayşegül) gelinlik modeli

Seren Şirince (Ayşegül) gelinlik modeli

İlişki Durumu Karışık Kıyafetleri

Ayşegül beyaz düşük omuz, dantelli uzun gelinliği içinde göz kamaştırıyor. İlişki Durumu Karışık Ayşegül gelinliği uzun süre hafızalardan silinmeyecek. Yeni sezonda evlenmek için gün sayan birçok genç kız, Ayşegül’ün giydiği gelinlik modelinden fikir edinerek gelinlik seçimi yapacak.

Can beyaz damatlığı içinde Ayşegül’ün yanında çok uyumlu duruyor. Can’ın giydiği beyaz simokin damatlık modeli de yeni sezonda evlenmeye hazırlanan damat adaylarına örnek olabilecek bir model. Berk Oktay damatlığı ile birçok kişinin beğenisini toplayacak.

İkinci bölümde Ayşegül kıyafetleri arasında kırmızı straplez elbisesi çok beğeni kazanacak. Yaz aylarının modası olan şifon elbise modellerinden bir tercih yapan Ayşegül, mavi desenli askılı elbisesi ile de şıklık içinde.

Ayşegül’ün beyaz davet elbisesi de çok şık ve göz alıcı. Ayşegül’ün teknede giydiği desenli boyundan bağlamalı göbeği açık bluz modeli de çok şık doğrusu.

Can mavi ve pembe gömlek modelleri ile yeni sezon erkek giyim yaz renkliliğine uyum sağlıyor. Can mavi ceket ve siyah takım elbise modelleri ile de birçok erkeğin giyim şıklığına nazik dokunuşlar yapıyor.

Can beyaz t-shirt modeli, pantolon kombini ve sweatshirt modeli ile de çok şık. Murat siyah takım elbisesi ile katıldığı Can ve Ayşegül düğününde şıklığı ile göz kamaştıra diğer isimlerden biri.

İlişki Durumu Karışık 2. Bölüm 11 Temmuz Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok