İki Yalancı

Kıyafetler

İki Yalancı kıyafetleri

Oyuncular

İki Yalancı oyuncuları

İki Yalancı kıyafetleri markası, fiyat ve mağaza bilgileri sizlerle paylaşılıyor. İki Yalancı oyuncuları ve İki Yalancı senaryosu hakkında merak edilenleri de sayfamızda açıklıyoruz. İki Yalancı konusu, İki Yalancı oyuncu kadrosu ve İki Yalancı kıyafet sponsorları öğrenmek isteyenler için burada yayınlanıyor.

 

İki Yalancı dizisinin başrol oyuncuları Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin birbirinden şık dizi kıyafetleri ile ekranlarda boy gösteriyor. İki Yalancı başrol oyuncularına Serhan Arslan, Hazal Şenel, Koray Erkök, Pınar Karaman, Ahmet Kayakesen, Rahmi Dilligil, İnci Şen gibi isimler eşlik ediyor.

 

İki Yalancı konusu ile Kanal D ekranlarına bağlayacak. Her Pazartesi akşamı dizinin yeni bölümlerini Kanal D ekranlarında izleyebilirsiniz. Yönetmen koltuğunda Eda Toksöz oturan İki Yalancı dizisinin müziklerini Kıraç yapmaktadır. Senaryosunu Gani Müjde’nin yazdığını Tükenmezkalem yapıma ait dizi 10 Temmuz Pazartesi izleyici ile buluşuyor.

 

İki Yalancı Senaryosu (Konusu)

 

Serkan (Keremcem) çok sevdiği, evlenme planları yaptığı kız arkadaşı tarafından para uğruna terk edilir. Duygu (Yağmur Tanrısevsin) çalıştığı işten atılınca evde ki baskıya da daha fazla dayanamayıp Bodrum’un yolunu tutar. Serkan ve Duygu zengin olma haliyle çıktıkları yolda birbirleriyle karşılaşırlar. İkisi de kendisini zengin olarak lanse eder. Söyledikleri yalanlar içinde kaybolan bu ikilinin gönlü birbirine kayar.

 

Yalanlar ile yola çıkan iki genç gerçek aşkı bulabilecek mi?

 

Yaşattıkları hayattan kurtulmak isteyen Serkan ve Duygu’nun en yakın arkadaşları zenginlik hayalleri kurmaktadır. Bu hayallerine Serkan’ı ve Duygu’yu da çeken yakın arkadaşlar, Duygu ve Serkan’ın hayatıını önemli derecede etkileyeceklerdir.

 

Söylenen yalanlar ayak bağı olacak, tozpembe aşk kara sevdaya dönecek ve ikilinin yollarını ayrılacaktır. Ama bir gün başka bir yerde başka yalanlar onları yeniden bir araya getirecek. Romantik bir komedi bizleri bekliyor.

 

  • Yapım: Tükenmezkalem
  • Proje Tasarım & Senaryo: Gani Müjde
  • İdari Yapımcı: Selim Aydoğdu
  • Yönetmen: Eda Teksöz
  • Müzik: Kıraç

 

Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi
Oyuncular: Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı)

 

Adı Efsane Oyuncu Kadrosu

 

Keremcem (Serkan)

Doğum Tarihi: 28 Aralık 1977
Doğum Yeri: Muğla
Eğitimi: Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü
Rol Aldığı Diziler: İki Yalancı, O Hayat Benim, Tövbeler Tövbesi, Keskin Bıçak, Elif, Avrupa Yakası, İki Yabancı, Aşk Oyunu.

 

Serkan Kimdir?

 

Karizmatik ve son derece yakışıklı olan Serkan, oto tamircisinde çalışan bir gençtir. Ancak birden kendini Bodrum’a atmasıyla hayatı değişir. Türlü yalanlar, hiç olmadığı bir kimliğe bürünme ve hayatın sürprizleri Serkan’ı bekler.

 

Yağmur Tanrısevsin (Duygu)

 

Doğum Tarihi: 24 Ağustos 1990
Doğum Yeri: Mersin
Eğitimi: Oyunculuk eğitimi.
Rol Aldığı Diziler: İki Yalancı, Mayıs Kraliçesi, Bana Baba Dedi, Kaçak, Güneşi Beklerken, Adını Feriha Koydum, Pis Yedili.

 

Duygu Kimdir?

 

Güzeller güzeli, alımlı mı alımlı bir genç kız. Bodrum’a bir arkadaşını ziyaret için gitmesiyle hayatında ki sakinlik yok olur. Heyecan dolu ve yalanların birbirini kovaladığı bir hayat onu bekler. Kendini bir iş adamının kızı olarak tanıtırken bulur.

 

Serhan Arslan (Naci)

 

Doğum Tarihi: 15 Ocak 1981
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümü
Rol Aldığı Diziler: İki Yalancı, Harem, Yahşi Cazibe, Elveda Rumeli, Avrupa Yakası, Emret Komutanım, Cennet Mahallesi, Hayat Bilgisi.

 

Naci Kimdir?

 

Serkan’ın kankası olan Naci, neşeli ve deli dolu bir gençtir. İstanbullu olsa da Bodrum hayranıdır. Bodrum’da çalışan Naci burada herkesi kendine tav ederek, işlerini gördürmektedir. Zaman onu da Serkan’ın yalanına ortak eder.

 

Hazal Şenel (Burcu)

 

Doğum Tarihi: 18 Ağustos 1992
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Oyunculuk Eğitimi
Rol Aldığı Diziler: İki Yalancı, İçimdeki Fırtına, Pis Yedili, Türk Malı, Selena.

 

Burcu Kimdir?

 

Ne güzel ne de alımlı olmasa da, girdiği her ortama uyum sağlayarak kendine baktırmayı başaran bir enerjisi vardır. Duygu’nun en yakın arkadaşı, sırdaşı ve herşeyidir. Zengin koca peşindedir. Her türlü yalan bu uğurda ona mübahtır.

 

Koray Erkök (Cenk)

 

Doğum Tarihi: 4 Ocak 1984
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Bilkent Üniversitesi mezunu.
Rol Aldığı Diziler: İki Yalancı, Arka Sokaklar, Aşk Kaç Beden Giyer, Deniz Yıldızı.

 

Cenk Kimdir?

 

Serka’ın en yakın arkadaşlarından biridir. Serkan’ın yalanlarına Bodrum’da o da ortak olur. Hepsini bir hayali vardır ve bu hayaller onları ortak yalanda buluşturur.

 

Ahmet Kayakesen (Alp)

 

Doğum Tarihi: 27 Eylül 1988
Doğum Yeri: İzmir
Eğitimi: Oyunculuk eğitimi
Rol Aldığı Diziler: Kocamın Ailesi, Hanım Köylü, Kerkentele, Savaşçı

 

Alp Kimdir?

 

Yakışıklılığı ile baş döndüren Alp, yalancı aşıkların serüveninde kendine pay bulur.

Yorum Yok