İçimdeki Fırtına 4. Bölüm Kıyafetleri

İçimdeki Fırtına dizisinde giyilen kıyafetler

İçimdeki Fırtına kıyafetleri markaları, Deniz elbise ve takı markaları, Ezgi siyah elbise, kaban ve çizme markaları da açıklanıyor. İçimdeki Fırtına dizi sponsorları ve fiyatları mağazalarıyla yayınlanıyor.

İçimdeki Fırtına kıyafetleri, dizi sponsorları ve markaları hakkında bilgi edinmenizi sağlıyor, Deniz (Gizem Karaca) ve Ezgi (Merve Boluğur) elbiseleri nereden satın alınır yayınlıyoruz. İçimdeki Fırtına kıyafetleri markalarını galerimizden öğrenebilirsiniz. Dizinin yeni bölümü 4 Mart akşamı izleyici ile buluşurken, dizi kıyafetleri markası ve fiyat detayları, mağaza bilgileri ile buradan açıklanıyor.

 

İçimdeki Fırtına 4. bölüm kıyafet sponsorları

 

İçimdeki Fırtına dizisi 4 Mart yeni bölüm kıyafetleri sponsor markaları hakkında sizleri bilgilendirmeden geçmiyoruz. Dizinin yeni bölümünde Ezgi elbise, çizme ve kolye kombinleri ile göz kamaştırıyor. Deniz kırmızı elbise, kaban ve küpe kombini ile göz kamaştıran bir diğer isim oluyor.

 

Deniz kırmızı yırtmaçlı uzun elbise

içimdeki fırtına 4. bölüm denizin uzun elbisesi

Deniz Kırmızı Yırtmaçlı Uzun Elbise Markası

İçimdeki Fırtına Deniz kıyafetleri arasında bu hafta ki yeni bölümde kolsuz uzun yırtmaç detaylı kırmızı elbisesi markasını merak ettiriyor. Deniz’in giydiği kırmızı elbise nereden diye merak edenlerin sayısı oldukça fazla.

 

Ezgi çizme

 

İçimdeki Fırtına Ezgi kıyafetleri kadar aksesuar ve takıları markalarını da sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu hafta 4 Mart yeni bölüm dizi kıyafetleri arasında Ezgi’nin siyah püsküllü elbise altına giydiği çizme markası merak ediliyor.

 

Ezgi siyah mini elbise

içimdeki fırtına 4. bölüm ezginin elbisesi

Ezgi Siyah Mini Elbise Markası

Ezgi’nin 4’üncü bölümde giymiş olduğu siyah mini v yaka uzun kollu elbise göz kamaştırıyor. Ezgi’nin güzelliğini daha da pekiştiren bu siyah elbise markasını da açıklıyoruz.

 

Deniz çiçek desenli elbise  ve beyaz bluz

 

Deniz’in çiçek desenli elbisesi altına giymiş olduğu beyaz yakası fırfırlı bluz markasını da merak edenlerle buluşturuyoruz. Deniz  beyaz bluz nereden satın alınır sorusunun yanıtı yeni bölüm ardından sizlerle buluşturuluyor.

 

Deniz ceket elbise

içimdeki fırtına 4. bölüm denizin ceket elbisesi

Deniz Siyah Ceket Elbise Markası

Deniz’in giydiği elbise modelleri arasında bu hafta ceket elbisesi gözlerden şıklığı ile kaçmıyor. Deniz ceket elbise modasına uyum sağlıyor.

 

İçimdeki Fırtına 4. Bölüm 4 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok