İçimdeki Fırtına 3. Bölüm Kıyafetleri

içimdeki fırtına dizisinde giyilen kıyafetler

İçimdeki Fırtına 3. bölüm kıyafet ve dizi sponsorları, Elif ve Ezgi elbise markaları fiyat ve mağaza detayları sizlerle. İçimdeki Fırtına kıyafetleri nereden yayınlıyoruz.

İçimdeki Fırtına dizi sponsorları merak edilmeye devam ediyor, her hafta cumartesi akşamı Star TV ekranlarında İçimdeki Fırtına kıyafetleri ne marka, nereden ve mağazası sizlerle buluşuyor. İçimdeki Fırtına dizisinde giyilen kıyafetler ile göz kamaştıran Gizem Karaca ve Merve Boluğur kıyafetleri, takı, ayakkabı ve çanta markaları yeni bölüm ardından paylaşılıyor.

 

İçimdeki Fırtına 3. bölüm kıyafet sponsorları

 

İçimdeki Fırtına dizisinin 3’üncü bölümünde giyilen kıyafetler nefes kesiyor. Elif ve Ezgi kıyafetleri ile göz kamaştırıyor. İçimdeki Fırtına Ezgi elbise, Elif bluz ve etek kombinleri yeni bölüme damga vuruyor. İçimdeki Fırtına kıyafet sponsorları sosyal medya adreslerimizden de yayınlanıyor.

 

Ezgi siyah elbise

içimdeki fırtına 3. bölüm ezginin elbisesi

Ezgi Siyah Elbise ve Kolye Markası

Ezgi’nin üçüncü bölümde giymiş olduğu askılı, siyah mini elbise göz kamaştırdı. Siyah bir kolye ile kombinini tamamlayan Ezgi, büyüleyici güzelliği ile baş döndürüyor.

 

Elif gri kaban 

 

Elif’in kendisini yanı Deniz Kara’yı kabir ziyaretine gittiği sahnede giydiği gri kaban dikkatlerden kaçmadı, markasını merak ettirdi.

 

Elif pudra gömlek ve lacivert mini etek

içimdeki fırtına 3. bölüm elifin gömleği ve eteği

Elif Pudra Gömlek ve Etek Markası

İçimdeki Fırtına Elif Deran kıyafetleri göz kamaştırmaya devam ediyor. Elif’in giydiği pudra bluz ve lacivert düğme detaylı mini etek kombini çok beğenildi.

 

Ezgi beyaz v yaka elbise

 

Davete giderken Ezgi’nin giydiği V yaka dirsek kol mini beyaz elbise çok beğenilmişti. Yeni bölümde de karşımıza bu kıyafeti ile çıkan Ezgi beyaz elbisesi markasını merak ettiriyor.

 

Elif kırmızı kaban

 

İçimdeki Fırtına yeni bölüm kıyafetleri arasında Elif’in gerçek babasını hapishanede ziyarete giderken giydiği kırmızı kaban ne marka, fiyat ve mağazası buradan açıklanacaktır.

 

Ezgi siyah beyaz çizgili tüylü kaban

içimdeki fırtına 3. bölüm ezginin çizgili kabanı

Ezgi Siyah Beyaz Çizgili Tüylü Kaban Markası

İçimdeki Fırtına Ezgi kıyafetleri arasında 25 Şubat yeni bölümde göze çarpan zebra çizgili tüylü mont markası da sizlerle buluşuyor.

 

Elif kolları püsküllü mavi elbise

 

Elif’in davette giydiği kolları püsküllü mavi elbisesi markası, fiyat ve mağaza bilgileri de sizlerle buluşacak.

 

İçimdeki Fırtına 3. Bölüm 25 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. şeyma dedi ki:

    çok güzel bir dizi saygılar