İçimdeki Fırtına 2. Bölüm Kıyafetleri

içimdeki fırtına 18 şubat kıyafetleri

İçimdeki Fırtına 2. bölüm kıyafetleri dizi sponsorları, Deniz ve Ezgi kıyafetleri markaları açıklanıyor. İçimdeki Fırtına kıyafetleri nereden satın alınır, mağazası açıklanıyor.

Star TV’nin yeni dizisi İçimdeki Fırtına kıyafetleri kategorimizden marka ve fiyat bilgilerine, Ezgi ve Deniz kıyafetleri dizi sponsorlarına ulaşabilirsiniz. İçimdeki Fırtına 2. bölüm kıyafetleri markaları sizler için açıklanıyor.

 

İçimdeki Fırtına 2. bölüm kıyafet sponsorları

 

İçimdeki Fırtına yeni bölüm kıyafetleri markası, fiyat ve nereden satın alınır diye merak edenler için mağaza detayları yayınlanıyor. İçimdeki Fırtına 2’inci bölümde giyilen kıyafetler arasında Ezgi kıyafetleri markaları merak ediliyor. Deniz elbiseleri de bu hafta şıklığı ile göz kamaştırıyor. Emre gömlek, ceket ve pantolon kombinleri markası hakkında da sizleri bilgilendiriyoruz.

 

Ezgi siyah v yaka elbise

içimdeki fırtına 2. bölüm ezginin siyah elbisesi

Ezgi V Yaka Siyah Elbise Markası

İçimdeki Fırtına Merve Boluğur kıyafetleri göz kamaştırıyor. Ezgi karakteri ile karşımıza çıkan Merve Boluğur dizi elbiseleri ile nefes kesiyor. Ezgi’nin giydiği siyah elbise nereden satın alınır yayınlanıyor.

 

Deniz sarı elbise

 

Deniz’in ikinci bölümde giymiş olduğu sarı elbisesi de oldukça şık. Deniz’in sarı elbisenin markasını yayınlıyoruz. Deniz sarı elbise marka, fiyat ve mağazası ile sizlerle paylaşılıyor.

 

Emre bej ceket ve lacivert gömlek

 

Emre’nin yeni bölümde giymiş olduğu kırçıllı bej ceket ve lacivert gömlek kombini markasını da merak edenlerle paylaşıyor olacağız. Emre bu kombinini kahverengi pantolon ile tamamlıyor.

 

Deniz siyah beyaz elbise

içimdeki fırtına 2. bölüm denizin siyah beyaz elbisesi

Deniz Siyah Beyaz Elbise Markası

İçimdeki Fırtına Gizem Karaca kıyafetleri arasında dikkat çeken siyah beyaz elbisesi markasını da yayınlıyoruz. Deniz siyah beyaz renk detaylı kolsuz ceket elbisesi nereden satın alınır, öğrenmek için takipte kalın.

 

Ezgi kolları püsküllü beyaz elbise

 

İçimdeki Fırtına ikinci bölüm Ezgi beyaz elbisesi markası da merak edilen İçimdeki Fırtına dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Ezgi kolları püskül detaylı beyaz mini elbisesi, derin göğüs dekoltesi ile nefes kesiyor.

 

Elif kırmızı elbise

 

Deniz’in yeniden dönüşü ile adı da değişiyor. Elif olarak karşımıza çıkan Deniz, giydiği kıyafetler ile göz kamaştırıyor.Elif kırmızı geniş yakalı elbise markası nedir, nereden satın alınır yayınlanıyor.

 

İçimdeki Fırtına 2. Bölüm 18 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Derya dedi ki:

    Merhaba birinci bölümde Deniz karakterine doğum günü hediyesi siyahlı grili bir elbise verdi arkadaşları o elbise nereden acaba cevap verirseniz çok sevinirim