İçimdeki Fırtına 1. Bölüm Kıyafetleri

içimdeki fırtına kıyafetleri

İçimdeki Fırtına kıyafetleri markaları, İçimdeki Fırtına deniz ve Ezgi kıyafetleri markası nedir açıklanıyor. İçimdeki Fırtına dizi ve kıyafet sponsorları sizlerle paylaşılıyor.

İçimdeki Fırtına kıyafetleri marka ve sponsorları dizikiyafet.com ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor. İçimdeki Fırtına dizisi kıyafetlerinin marka ve fiyat bilgilerine buradan erişebileceksiniz. İçimdeki Fırtına Merve Boluğur kıyafetleri başta olmak üzere, Gizem Karaca ve Yusuf Çim kıyafetleri sponsorları da açıklanacaktır. İçimdeki Fırtına dizi kıyafetlerini merak edenler için sosyal medya adreslerimizden de duyuracağız.

 

İçimdeki Fırtına 1. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ekranların yeni dizisi İçimdeki Fırtına 11 Şubat Star TV ekranlarında ilk bölümü ile izleyiciyle buluşuyor. İçimdeki Fırtına birinci bölüm kıyafetleri markası ve fiyatlarını öğrenmek için bizi takipte kalın. İçimdeki Fırtına ilk bölüm kıyafetleri nereden satın alınır, mağaza ve fiyat detayları sayfamızda yer alıyor.

 

Ezgi bordo yırtmaçlı uzun elbise

içimdeki fırtına 1. bölüm ezginin elbisesi

Ezgi Bordo Elbise Markası

İçimdeki Fırtına 1’inci bölümde Ezgi giydiği bordo elbise ile göz kamaştırıyor. Ezgi’nin v yaka uzun ve yırtmaç detaylı elbisesi ne markadır açıklanacaktır.

 

Deniz kazak

 

İçimdeki Fırtına Deniz kıyafetleri arasında ilk bölümde dikkat çeken kazak markaları da sizlerle buluşuyor. İçimdeki Fırtına Deniz’in giydiği kazakların nereden olduğunu öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Deniz sarı elbise

içimdeki fırtına 1. bölüm denizin elbisesi

Deniz Sarı Elbise Markası

İlk bölümde Gizem Karaca’nın giyimleri göz kamaştırdı. Dizinin birinci bölümde Deniz sarı elbisesi ile nefes kesti. Deniz’in şirkete gelirken giydiği kolsuz sarı mini elbise marka ve fiyatı yayınlanacaktır.

 

Emre iki renkli mont

 

İçimdeki Fırtına Emre kıyafetleri de izleyicinin dikkatini çekiyor. Emre ilk bölümde giydiği iki renkli montunun markasını merak ettirdi.

 

Deniz bordo kaban

içimdeki fırtına 1. bölüm denizin kabanı

Deniz Bordo Kaban Markası

İçimdeki Fırtına dizisinde Deniz’in giydiği benek desenli bordo kaban nereden, mağaza ve fiyat bilgilerine galerimizden ulaşabileceksiniz.

 

Ezgi siyah elbise ve çizme

 

Ezgi’nin giydiği v yaka mini paytli elbise ve siyah çizme kombini nefes kesti. Ezgi elbisesi ve çizmezi dizi sponsorlarını sizler için açıklıyoruz.

 

Deniz beyaz kaban

 

Deniz’in doğum günü partisinde giydiği beyaz yakasız kabanı da dikkatlerden kaçmadı. Deniz’in giydiği beyaz kaban ne markadır sizler için açıklanacaktır.

 

Ezgi siyah deri ceket ve kaban

içimdeki fırtına 1. bölüm ezginin montu

Ezgi Siyah Deri Mont Markası

İçimdeki Fırtına dizisinde Ezgi’nin giydiği siyah deri ceket ve kaban markaları da izleyici tarafından merak edildi. Ezgi siyah tüylü montunun da ne marka olduğunu yayınlıyoruz.

İçimdeki Fırtına 1. Bölüm 11 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. Elvan dedi ki:

    İçimdeki fırtına dizisindeki Denizin siyah beyaz ve sarı elbisesinin markasını ve fiyatını aramama rağmen bulamadım.õğrenebilir miyim? Cevap gönderirseniz sevinirim

  2. Zehra dedi ki:

    Denizin siyah beyaz elbiseyle giydiği siyah ayakkabı markası nedir