İçerde KIYAFET, FRAGMAN, OYUNCULAR, SENARYO

Kıyafetler

içerde kıyafetleri

Oyuncular

içerde oyuncuları

Fragmanlar

içerde fragmanları

İçerde dizisi kıyafetleri, oyuncuları ve senaryosu hakkında tüm merak edilenleri sizler için açıkladık. İçerde oyuncu kadrosu, kıyafet sponsorları ve fragmanları yayınlanıyor. Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral ve Damla Colbay kıyafetleri nereden sorularınız sayfamızda yanıtlanıyor.

 

İçerde dizisi oyuncuları ve konusu ile Show TV ekranlarında fırtınalar estirecek. Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin başrollerde yer aldığı dizide, yakışıklı genç oyunculara Bensu Soral ve Damla Colbay eşlik ediyor. İçerde kıyafetleri ile de dizi modasına damga vuruyor.

 

İçerde dizisinde Çağatay Ulusoy Sarp karakterine hayat verirken, Aras Bulut İynemli ise Mert olarak karşımıza çıkıyor. Mert ve Sarp birbirlerinden habersiz iki kardeştir. Zaman onları çocukluğunda ayırmıştır. Tekrar karşılaştıklarında ise birbirlerine rakip edecektir.

 

 

İçerde Senaryosu (Konusu)

 

 

Sarp Polis Akademisinde okumaktadır. Mezuniyet törenine bir hafta kala polisten atılınca, mezuniyet günü Yusuf’a silah çeker ve kendi hayatını artık çizer. İçine düştüğü dünya karanlıktır. Sarp için bu yeni ve karanlık dünyada, Mert’i kendine rakip seçer. Sebebi ise Polis Akademesi’nin göz bebeği olmasıdır. İki kardeş birbirine düşman olur.

 

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
Yönetmen: Uluç Bayraktar
Senaryo: Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu

 

İçerde Oyuncu Kadrosu

 

Çağatay Ulusoy (Sarp)

 

Doğum Yeri: İstanbul
Doğum Tarihi: 23 Eylül 1990
Eğitimi: İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi
Rol Aldığı Diziler: Arka Sokaklar, Adını Feriha Koydum, Eve Düşen Yıldırım, Medcezir, İçerde.

 

Sarp Kimdir?

 

Polis Akadamesi’nden birincilikle mezun olmak üzereyken babasının mafya olması nedeniyle okuldan atılır. Okuldan atılması bir oyundur, ailesi de dahil herke öyle bilsede, gizli polis olarak büyük bir operasyon içindedir. Amacı hem yıllar önce karıçırılan kardeşi Umut’u bulmak hem de Yusuf Müdür’ün yıllardır yakalayamadığı Celal’i içeri tıktırmaktır.

 

Aras Bulut İynemli (Mert)

 

Doğum Yeri: İstanbul
Doğum Tarihi: 25 Ağustos 1990
Eğitimi: İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği
Rol Aldığı Diziler: Arka Sokaklar, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Muhteşem Yüzyıl, Maral ve İçerde.

 

Mert Kimdir?

 

Asıl adı Umut olan Mert, Sarp’ın yıllar önce kaçıırlan kardeşidir. Coşkun adında ki bir adamın eline düşücünce mendil satmaya zorlanır. Bir anda çıkagelen Celal, Melek ile birlikte Mert’i de himayesine alır, büyütür, okutur ve polis yapar. Ancak polislik görevi onun için Celal’in kirli oyuncularını kapatmaktan ibarettir.

 

Bensu Soral (Melek)

 

Doğum Yeri: Bursa
Doğum Tarihi: 23 Mart 1991
Eğitimi: Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Rol Aldığı Diziler: Yol Ayrımı, Boynu Bükükler, Tatlı Küçük Yalancılar ve İçerde.

 

Melek Kimdir?

 

Gözleri önünde annesi ve babası öldürüldükten sonra o da Mert gibi kendini Çoşkun’un eline bulur. Mert ile Melek sokaklarda kardeş gibi büyür. Celal Melek’i almaya geldiğinde Mert’i de yanına alarak evlat bilir. Melek, Celal ile yepyeni ve mutlu bir aileye sahip olur, okur ve avukat olur. O da tıpkı Mert gibi Celal’i arkasını korumaya çalışır. Ancak öz babasının Celal olduğundan haberi yoktur.

 

Damla Colbay (Eylem)

 

Doğum Yeri: İzmir
Doğum Tarihi: 1 Ocak 1992
Eğitimi: Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Kara Para Aşk, Hayat Mucizelere Gebe ve İçerde.

 

Eylem Kimdir?

 

Sarp ve annesi ile birlikte yaşayan Eylem, gazetecidir. Kariyer yapabilmek için büyük sırların kapısını açmaya çalışır. Yaptığı haberler zaman zaman başına iş açar. Başına gelenlerden onu polis olan Mert korur.

 

Çetin Tekindor (Celal)

 

Doğum Yeri: Sivas
Doğum Tarihi: 16 Temmuz 1945
Eğitimi: Ankara Devlet Konservatuvarı
Rol Aldığı Diziler: Küçük Ağa, Yılan Hikayesi, Kerem, Üzgünüm Leyla, Bir İstanbul Masalı, Şeytan Ayrıntıda Gizli, Kabuslar Evi, Asi, Deli Saraylı, Bir Çocuk Sevdim, Karadayı ve İçerde.

 

Celal Kimdir?

 

Karanlık işlerin adamı olan Celal, bu yüzünü kebapçı kimliği ile gizler. Zamanında Sarp’ın babası Metin, Celal’in adamlarından biridir. Ancak yolları iyi ayrılmadığından dolayı, Metin’in kendisini ele vermemesi için küçük oğlu Umut’u kaçırtır.

 

Mustafa Uğurlu (Yusuf)

 

Doğum Yeri: Karaman
Doğum Tarihi: 25 Kasım 1955
Eğitimi: Devlet Konservatuarı
Rol Aldığı Diziler: Bir Dilim Aşk, Masum Değiliz, Anadolu Kaplanı, Kader, Bir Zamanlar Osmanlı, Çıplak Gerçek, Galip Derviş, Milat, İçerde

 

Yusuf Kimdir?

 

Bir zamanlar Celal ile çok yakın arkadaş olsa da, zamanla ikili birbirine düşman kesilir. Yusuf müdür olduktan sonra hayatını Celal’i yakalamaya adar. Bu uğurda eline geçen en büyük şans ise, bir zamanlar Celal’in adamı olan Metin’in oğlu Sarp’tır. Sarp’ın polis akadamisindeki büyük başarısı ile onu gizli polis olarak Celal’in en has adamı olmasını sağlayarak hedefine adım adım ilerler.

 

Rıza Kocaoğlu (Davut)

 

Doğum Yeri: İzmir
Doğum Tarihi: 19 Mart 1979
Eğitimi: Dokuz Eylül Üniversitesi
Rol Aldığı Diziler: Elveda Rumeli, Elif, Ezel, Kuzey Güney, Karadayı, İstanbul Sokakları ve İçerde.

 

Davut Kimdir?

 

Kebapçı Celal’in karanık işleri arkasında ki en büyük adamıdır. Celal’in yıllardır sır gibi sakladığı Davut, Sarp’ın aralarına girmesiyle ifşa olur. Celal’in manevi kızı olarak tanıttığı aslında öz kızı olan Melek’e hastalıklı bir aşk besler.

 

Gözde Kansu (Yeşim)

 

Doğum Yeri: İzmir
Doğum Tarihi: 23 Ağustos 1980
Eğitimi: Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Çiçek Taksi, Ayrılsak da Beraberiz, Üzgünüm Leyla, En Son Babalar Duyar, Kurşun Yarası, Dudaktan Kalbe, Hanımın Çiftliği, Ankaranın Dikmeni, Medcezir ve İçerde.

 

Yeşim Kimdir?

 

Celal’in eşi oğlu Mustafa’nın annesidir. İhtiraslı ve güçlü bir kadındır. Celal’in Melek’e olan sevgisini hep kıskanır. Melek ile hiç iyi anlaşamaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Murat kater dedi ki:

    Davut şişme mont