İçerde Dizisi Melek

22 Mart 1991 doğumlu olan Bensu Soral, 1,63cm boyundadır ve kilosu 55’dir. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde grafik eğitimi almaya devam eden Bensu Soral, ünlü oyuncu Hande Soral’ın kız kardeşidir. Oyunculuğa ablasının desteği ile adım atan Bensu Soral, daha önce bir çok dizide rol almış ve kliplerde oynamıştır. İlk TV deneyimi Yol Ayrımı dizisinde başarılı oyunculuğu ile göz dolduran Bensu Soral, şu sıralar Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli gibi isimlerin olduğu dizide başrol oynamaktadır.

İçerde dizisi Melek (Bensu Soral) hakkında bilgilerin yer aldığı sayfadır. Bensu Soral oynadığı diziler ve kişisel özellikleri.

İçeride Melek Kimdir?

22 Mart 1991 doğumlu olan Bensu Soral, 1,63cm boyundadır ve kilosu 55’dir. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde grafik eğitimi almaya devam eden Bensu Soral, ünlü oyuncu Hande Soral’ın kız kardeşidir.

 

Oyunculuğa ablasının desteği ile adım atan Bensu Soral, daha önce bir çok dizide rol almış ve kliplerde oynamıştır. İlk TV deneyimi Yol Ayrımı dizisinde başarılı oyunculuğu ile göz dolduran Bensu Soral, şu sıralar Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli gibi isimlerin olduğu dizide başrol oynamaktadır.

 

Oynadığı Diziler:

 • İçerde (Melek) 2016
 • Tatlı Küçük Yalancılar (Aslı) 2015
 • Boynu Bükükler (Miray) 2014
 • Vicdan (Müge) 2013
 • Yol Ayrımı (Ayşe) 2012

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Evet o sabahligin markasını istiyorum mmmbende

 2. Hilal dedi ki:

  Bensu mavi gecelik sabahlık markası