İçerde 37. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

İçerde 37. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Ekranların sevilen dizisi İçerde, 37. Bölüm fragmanı ekranlarda dönmeye başladı. Yeni bölüm fragramanı kısa sürede binlerce izlenme sayısı alırken, yeni bölümde yaşanacak olaylar yine izleyiciyi ekran başına kilitleyecek. Yeni...

İçerde 37. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Ekranların sevilen dizisi İçerde, 37. Bölüm fragmanı ekranlarda dönmeye başladı. Yeni bölüm fragramanı kısa sürede binlerce izlenme sayısı alırken, yeni bölümde yaşanacak olaylar yine izleyiciyi ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümde Füsun Hanım, Mert’in oğlu olduğunu yani Umut olduğunu öğreniyor.

Duygu Yüklü Bir İçerde Bölümüne Hazır Olun

Bir önceki bölümde Mert ve Sarp kardeş olduklarını öğrenmiş ve bu sahnede akan göz yaşlarına izleyiciler de dahil olmuştu. Dizinin yeni bölümünde ise Mart’in aslında Umut olduğunu anneleri Füsun’da öğreniyor ve bu andan sonra sevgi gözyaşları sel olup akıyor. Tüm sırların açığa çıktığı bölümde Mert, annesine Kavuştuk diyerek sarılıyor.

Yeni bölümünü heyecanla beklediğimiz İçerde dizisi reyting rekorları kırıyor. Diziyi tadında bırakma kararı alan yapımcılar ise birkaç bölüm sonra dizinin son bulacağını belirtiyor. 39. Bölümde ekranlara veda etmesi beklenen İçerde dizisi, Show TV ekranlarında her Pazartesi 20:00’da yayınlanıyor.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok