İçerde 33. Bölüm Kıyafetleri

içerde 33. bölüm kıyafet sponsorları

İçerde kıyafetleri, İçerde dizi sponsorları ve Sarp kot ceket ne marka açıklanıyor. İçerde 33. bölüm kıyafetleri markası, fiyatı ve mağazası sizlerle.

Show TV ekranlarında 8 Mayısta yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan İçerde 33. bölüm kıyafetleri markaları sizlerle paylaşılıyor. İçerde dizi sponsorları, Sarp ve Mert kıyafetleri nereden satın alınır sorularının yanıtları, sizlerle buradan paylaşılıyor. İçerde dizi kıyafetleri fiyat ve mağazası ile açıklanıyor.

 

İçerde 33. bölüm kıyafet sponsorları

 

İçerde dizisinin 33’üncü bölümünde giyilen kıyafetlerin marka sponsorları görsellerin açıklamalarında sizlerle buluşuyor. İçerde Sarp ceket, Mert mont ve Eylem elbise nereden satın alınır yayınlanıyor.

içerde 33. bölümde sarpın giydiği ceket

Sarp Kot Ceket Markası

İçerde dizisinde giyilen kıyafetler, dizinin ilk bölümlerinden itibaren merak konusu. Çağatay Ulusoy kıyafetleri özellikle dikkatleri çekiyor ve beylerin marka konusunda meraklanmasına neden oluyor. Aras Bulut İynemli kıyafetleri de bir o kadar merak ediliyor.

 

Dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde de Sarp kot ceket ile karşımıza çıkıyor. Sarp’ın giydiği kot ceket nereden merak ediliyor. İçerde 8 Mayıs otuz üçüncü bölüm Sarp denim ceket markası hakkında sizleri bilgilendiriyor olacağız.

 

Mert ise bu hafta yine bir t-shirt ve ceket kombini ile karşımıza çıkıyor. Mert’in giydiği mavi tep cep detaylı t-shirt şuan ki sezonda giyilebilecek şık erkek giyim ürünlerinden bir tanesidir. Mert mavi t-shirt ne marka sorusunun yanıtını buradan alacaksınız.

 

Mert aynı zamanda bu t-shirt üzerine bir bomber ceket tercih ediyor. İçerde 33. bölüm Mert bomber ceket markası nedir, fiyatı ne kadar ve hangi mağazadan satın alınır, bu soruların yanıtları da yeni bölüm ardından buradan sizlerle paylaşılacaktır.

 

İçerde 33. bölüm kıyafet ve dizi sponsorları arasında merak edilenlerden biri de Eylem’in giydiği elbise oldu. eylem beyaz elbise ile göz kamaştırdı, bu elbise nereden satın alınır merak edildi. Eylem dantel detaylı beyaz mini elbise markası açıklanıyor. Eylem’in beyaz elbisesi nereden satın alınır sorusunun yanıtına da, mağaza linki ile yanıt veriyoruz.

 

İçerde 33. Bölüm 8 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Uğur Özdemir dedi ki:

    33. Ve 34.bölüm Sarp’ın giydiği bol tshirt nerden acaba?