İçerde 32. Bölüm Kıyafetleri

içerde 32. bölüm dizi sponsorları

İçerde kıyafetleri, İçerde Sarp kıyafetleri markaları ve Melek kıyafetleri nereden dizi sponsorları açıklanıyor. İçerde 32. bölüm 1 Mayıs yeni bölüm kıyafet sponsorları sizlerle.

İçerde kıyafetleri markaları dizinin 1 Mayıs akşam ki yeni bölümünde de merak edilmeye devam ediyor. İçerde 32. bölüm Sarp, Mert, Melek ve Eylem kıyafetleri nereden satın alınır, marka ve fiyat bilgileri merak ediliyor. İçerde dizi sponsorları hakkında merak ettikleriniz için bizi takip etmeye devam edin. İçerde 1 Mayıs 32. bölüm kıyafetleri markaları, fiyat ve mağaza detayları ile buradan açıklanıyor.

 

İçerde 32. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ekranların en sevilen dizilerinden birisi olan İçerde, yeni bölüm kıyafet sponsorları merak ediliyor, markası nedir, kim nereden giyinmiş sorgulanıyor. İçerde dizisinin 32’inci bölüm kıyafetleri görsellerin açıklamalarında sizlerle paylaştırıyoruz.

içerde 32. bölüm sarpın giydiği mont

Sarp Haki Yeşil Fermuarlı Mont Markası: “Jack&Jones”

İçerde dizisinde en çok Sarp (Çağatay Ulusoy) kıyafetleri dikkat çekiyor. Erkek izleyiciler Sarp kıyafetleri markalarını merak ediyor. Bayan izleyiciler ise Melek (Bensu Soral) kıyafetleri sponsor markalarını merak ediyor.

 

İçerde 32’inci bölümde Sarp ve Mert mont, gömlek, t-shirt ve sweatshirt markaları sizler için buradan yayınlanıyor. Melek triko ve bluz ile Eylem deri ceket ve elbse kombinleri de nereden satın alınır açıklanıyor.

 

İçerde otuz ikinci bölüm kıyafetleri arasında Sarp’ın yakası siyah kürk detaylı haki yeşil montu dikkatlerden kaçmadı. Sarp yeşil ceket ne marka ve fiyatı ne kadar merak edilenler arasında yer aldı.

içerde 32. bölüm melekin giydiği triko

Melek Somon Renk Triko Markası

Mert yeni bölümde vizon renk sweatshirt kombini ile göze çarpıyor. Mert kapşonlu sweatshirt nereden, mağaza ve marka sponsoru sizler için yayınlanıyor.

 

Melek’in Sarp ve Mert’in kardeş olduğunu söylemek için yaptığı video kaydında üzerindeki triko dikkat çekiyor. Melek somon renk triko kazak ne markadır ve hangi mağazada bulunur sizlerle paylaşılıyor.

 

Mert ve Eylem için ayrılık çanları mı çalıyor? Mert’in sevgisini haykırdığı sahnelerde gözyaşları içinde uzaklaşan Eylem’in üzerinde ki deri ceket izleyicinin dikkatini çekiyor. Eylem deri ceket/mont ne marka yayınlanıyor.

 

İçerde yeni bölüm kıyafetleri arasında Mert’in giydiği cep detaylı ceket markası da izleyicinin sorguladığı dizi kıyafetleri arasında. Mert cepli mont nereden açıklıyoruz.

 

İçerde 32. Bölüm 1 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 Yorum

 1. sarp yılmaz dedi ki:

  33.bölümde giydigi siyah çeketin markasını açıklarmısınız???

 2. Kaan dedi ki:

  Bölümün sonundaki kamuflaj ceket ve haki tshörtün markasi ne acaba?

 3. Kenan dedi ki:

  Kamuflaj ceketi vardi sonuna dogru, markasini ne?

  Tesekkür ederim