İçerde 29. Bölüm Kıyafetleri

içerde 29. bölüm kostüm sponsorları

İçerde kıyafetleri, Sarp kıyafet markaları ve Melek kıyafetleri nereden satın alınır marka ve fiyatları yayınlanıyor. İçerde 29. bölüm dizi sponsorlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Show TV ekranlarında 10 Nisan Pazartesi akşamı izleyicisi ile buluşacak olan İçerde 29. bölümde giyilen kıyafetlerin dizi sponsorları, marka ve fiyat detayları sizlerle paylaşılıyor. İçerde kıyafetleri markaları ve mağazalarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İçerde dizisi 29’uncu bölüm kıyafet sponsorları, takı markaları ve ayakkabılar nereden satın alınır sorularının yanıtları sizlerle paylaşılıyor.

 

İçerde 29. bölüm kıyafet sponsorları

 

İçerde kıyafetleri arasında Sarp, Mert, Melek ve Eylem kıyafet kombinleri markaları merak ediliyor. İçerde Sarp kaban, Melek desenli ceket, Eylem elbise ve Mert t-shirt markaları hakkında bilgilenmek isteyenler için buradan detaylara yer veriyoruz. İçerde 10 Nisan kıyafetleri nereden öğrenmek için takipte kalmaya devam edin.

içerde 29. bölüm melekin ceketi

Melek Desenli Ceket Markası

İçerde dizisinin yeni bölümünde Melek çok şık bir kombin ile karşımıza çıkıyor. Melek’in desenli ceket ve beyaz şifon bluz kombini çok beğenildi. Melek beyaz bluz ne marka ve desenli ceketi sponsor markasını sizler için sayfamızda yanıtlıyoruz.

 

İçerde yirmi dokuzuncu bölümde Sarp haki kombini ile dikkat çekiyor. Sarp’ın giydiği haki yeşil t-shirt markası ve uzun kaban ne marka, fiyatı ne kadar ve mağazası açıklanıyor. İçerde Sarp haki kaban marka sponsoruna da ulaşınca sizlerle paylaşacağız.

 

Sevilen dizinin yeni bölümde Yeşim kıyafetleri de çok beğeniliyor. Yeşim 29’uncu bölümde siyah elbise ve yakası siyah kürk detaylı çiçek desenli kabanı ile göz kamaştırıyor. İçerde Yeşim çiçekli kaban marka, fiyat ve satın alma mağazalarını yayınlanıyor.

içerde 29. bölüm sarpın giydiği kaban

Sarp Haki Uzun Kaban Markası

Melek bej rengi kabanı ile de dikkatleri üstüne çekiyor. Melek’in bej rengi kaban nereden öğrenmek için bizden ayrılmayın. Melek’in yün kazak ve deri pantolon kombini de dizi sponsorlarını merak ettiriyor. İçerde yeni bölüm ardından dizi kıyafetleri marka sponsorlarını yayınlıyor olacağız.

 

İçerde dizisi Mert kıyafetleri markalarını da sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin bu hafta ki yeni bölümde Mert’de giydiği t-shirt, gömlek ve ceket kombinleri ile dikkatleri üstüne çekiyor. Diziyi yakından takip edenler için Mert kıyafet sponsorları hakkında da bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

Eylem yine çok şık bir kombin ile karşımıza çıkıyor. Eylem’in geçtiğimiz hafta giymiş olduğu salopet elbisesi çok beğenilmişti. Markası ve fiyatına mağazası ile birlikte sayfamızda yer verilmişti. Bu hafta da İçerde Eylem kıyafetleri markalarına yer veriyor olacağız.

 

İçerde 29. Bölüm 10 Nisan Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. KUTAY dedi ki:

    Mert’in giydiği botuda paylaşır mısınız